Elbistan’da ‘2023’e Doğru Şehir Buluşmaları’ yapıldı

AK Parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat, partisinin ‘2023’e Doğru Şehir Buluşmaları’ programı çerçevesinde Elbistan’da bir dizi temaslarda bulundu.

+2
Haber albümü için resme tıklayın

Fırat, Mükrime Hatun Kültür Evi’ndeki ilk programında parti kademelerinde görev yapan isimlerle bir araya geldi. ‘2023’e Doğru Şehir Buluşmaları’ programında AK Parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat’a, Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz, AK Parti Elbistan İlçe Başkanı Ahmet Tıraş, parti yöneticileri ile partililer eşlik etti.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programın açılış konuşmasını AK Parti Elbistan İlçe Başkanı Ahmet Tıraş yaptı.

Başkan Tıraş, Elbistan’daki üye sayısının 25 bin 651’e ulaştığını dile getirerek, “Teşkilatlarımızdan Allah razı olsun. Recep Tayyip Erdoğan’ın yolunda tüm ekibimizle gece gündüz çalışıyoruz. Biz, Sayın Erdoğan’ın yanında olacağız. Recep Tayyip Erdoğan’ın bize ihtiyacı yok. Bizim ona ihtiyacımız var. İnşallah, ilk günkü aşkla ve şevkle Recep Tayyip Erdoğan’ı 2023’te de tekrar Cumhurbaşkanı yapacağız” ifadelerini kullandı.

Daha sonra kürsüye davet edilen Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz ise, şöyle konuştu:

“Kayseri’den Elazığ’a, Sivas’tan Halep’e kadar büyük bir coğrafyanın merkezi Elbistan. Osmanlı sarayına sultanlar vermiş bir şehir. Büyük bir medeniyetin evlatlarıyız. Dulkadiroğlu Beyliği’nin bakiyesini taşıyan ve büyük devlet adamları yetiştirmiş bir kadim şehir diyoruz Elbistan için. 2023 vizyonu doğrultusunda biz belediye olarak teşkilatlarımız da sahada canla başla çalışıyoruz. En son seçimde almış olduğumuz oyu çok daha yukarılara taşıyacağız. Kahramanmaraş’ta en yüksek oyu almaya talibiz. Sayın Cumhurbaşkanımızın dava ve yol arkadaşları olarak bu yolda yürüyoruz.”
AK Parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat da; “AK Parti ile birlikte 2002’den bu yana hamdolsun bütün Türkiye değişiyor ve dönüşüyor. Allah’a şükür. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yol arkadaşı olmaktan dolayı gurur duyuyoruz. 2002 öncesinde Türkiye’nin nerelerde olduğunu biliyoruz. AK Parti’yi bu millet kurdu ve tabelasını da Cumhurbaşkanımız da astı. Bir hareket başladı. Rotasını ve çizgisini milletin belirlediği AK Parti, bu güne kadar girdiği bütün seçimleri kazandı” ifadelerini kullandı.

Fırat, buradaki toplantının ardından gençlik kolları teşkilatının düzenlediği üye çalışmasına katıldı. Huzurevi ve esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.

 

24 Eyl 2022 - 18:08 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel