İntegral Eğitim Kurumları’nda kayıtlar devam ediyor

İntegral Eğitim Kurumları kurucu Müdürü Ramazan Akel, 2022-2023 eğitim-öğretim yılı için kayıtların devam ettiğini söyledi.

Tecrübeli kadrosu ile her seviye öğrenciye hitap eden bir eğitim sistemi sunduklarını belirten Akel, “İntegral Kurs Merkezi olarak 3 yıldan bu yana Elbistan’ımıza ve gençlerimize kaliteli ve nitelikli eğitim sunmaktayız. Uzman eğitim-öğretim kadromuz ile Elbistanlı hemşerilerimizin bu anlamda güven ve takdirlerini kazanmanın gururunu yaşıyoruz. Her yıl başarılarımızı arttırarak yola devam ediyoruz. 2020-2021 sezonunda yüzde 95 üniversiteye yerleştirme oranımız ile 13 tıp, 8 hukuk, 5 diş hekimliği, 22 mühendislik-mimarlık, 82 diğer bölümlere öğrencilerimizi gönderirken; bu sene yani 2021-2022 eğitim öğretim sezonunda yüzde 93 üniversiteye yerleştirme oranı ve 18 tıp, 14 diş hekimliği-eczacılık, 11 hukuk, 24 mühendislik-mimarlık, 30 öğretmenlik, 20 sağlık bölümleri ve 41 diğer bölümlere öğrencilerimizi gönderdik. Öğrencilerimize bundan sonraki hayatlarında başarılar dileriz. Bu başarının ortaya çıkmasında emeği geçen kurumumuz öğretmenleri, personelleri ve kıymetli velilerimize teşekkür ederiz. 2022-2023 eğitim öğretim sezonunun da Elbistan’ımıza ve tüm ülkemize hayırlı olmasını temenni ederiz” dedi.

Yeni eğitim öğretim sezonunun startını yapacakları STS ile vereceklerini belirten Akle, “Yeni eğitim öğretim sezonumuz 9 Eylül Cuma günü saat 09.30’da ki STS sınavımız ile başlayacak. 13 Eylül Salı günü ise yeni sezonun ilk ders zili çalacak. Sınırlı sayıda kalan kontenjanlarımızdan faydalanmak için üniversite yolunda hedefi yüksek olan öğrencilerimizi kursumuza bekliyoruz. Geçmiş yıllarda olduğu gibi bu senede gençlerimizin kurs merkezimize göstermiş olduğu yoğun ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Başarı ancak düzenli, planlı, tempolu bir çalışma ve kaliteli bir eğitim-öğretim sistemi ile gelir. Bunun bilincinde olan ve her seviyedeki öğrenciye, ayırt etmeksizin, en kaliteli deneme ve yayınlar ile kaliteli ve disiplinli bir eğitim-öğretim ortamı sunan kurs merkezimizi görmeden ve bilgi almadan dershane kararınızı vermeyin. Çünkü kaliteli eğitim-öğretim almak her öğrencinin hakkı. Bu Özel’lik sizin için” ifadelerini kullandı.

 

05 Eyl 2022 - 16:37 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel