Elbistan Kaymakamı Hasan Hüseyin Vural görevine başladı

2022 yılı Mülki İdare Amirleri Kararnamesi ile Elbistan Kaymakamı olarak atanan Hasan Hüseyin Vural, ilçeye gelerek görevine başladı.

+1
Haber albümü için resme tıklayın

Kaymakam Vural, Elbistan’da kalıcı eserler bırakmak istediğini belirterek, vatandaş memnuniyetini ön planda tutacağını söyledi.

Adana’nın Yumurtalık Kaymakamı iken 2022 Mülki İdare Amirleri Kararnamesiyle Elbistan Kaymakamlığı’na atanan Hasan Hüseyin Vural, kentteki mesaisine başladı.

Kaymakam Vural, hükümet konağı önünde kurum müdürleri ve birim amirleri tarafından karşılandı. Daha sonra makamına geçen Kaymakam Vural, kurum müdürleri ve birim amirlerinden sorumluluk alanlarındaki çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Elbistan Kaymakamı Hasan Hüseyin Vural, makamındaki ilk değerlendirmesinde Elbistan’da görev yapmaktan dolayı büyük memnuniyet duyduğunu dile getirdi.

Elbistan’ın her bir ferdini aileden kabul edeceklerini vurgulayan Kaymakam Vural, “Sayın Cumhurbaşkanımız ve Sayın Bakanımıza böylesine önemli bir vazifeyi şahsıma tevdi ettikleri için saygı ve şükranlarımı arz ediyorum.

Kahramanmaraş'ımızın büyük ve güzel ilçesi olan Elbistan ilçemizde göreve başlamaktan memnuniyet duydum. Sayın Valimizin emir ve himayelerinde, Sayın Bakanımız Mahir Ünal başta olmak üzere Sayın milletvekillerimizin destekleri ile yerel yönetimlerimiz ve siyasi parti temsilcilerimiz ile istişare içinde ilçemizin huzuru, refahı ve kalkınması için elimizden gelen gayreti göstereceğiz.

Birinci önceliğimiz, vatandaşımızın kamu kurumları ile ilgili iş ve işlemlerinde memnuniyeti olacak. Vatandaşımız, her ne sorunu ve ya da talebi varsa her zaman güler yüzle ve çözüm odaklı bir anlayış doğrultusunda hizmet alacak. Koordinasyona önem vererek Elbistan’ımıza kalıcı eserler bırakma gayretinde olacağız.

Elbistan’ın kalkınması ve daha da güzelleşmesi noktasında elimizden gelenin en iyisini yapıp kalıcı eserler bırakmak hedeflerimizin başında geliyor. Bunu sağlamak için de tüm kurumlarımızla beraber çalışacağız. İlçemizin refahı için gereken projelerin hazırlanıp hayata geçirilmesi sürecine kadar her aşamayı adım adım takip edeceğiz. Halihazırda süren yatırımlar ve projelerimiz var. Önümüzdeki günlerde bunlarla ilgili de gerekli inceleme ve değerlendirmeleri de yapacağız” şeklinde konuştu.

Kaymakam Vural, “Birçok medeniyete ev sahipliği yapmış, beylik başkenti bakiyesi olan Elbistan’da görev yapmak benim için önemli. İnşallah, önümüzdeki günlerde şehrimizin geleceğine katkı sunacak çalışmaları el birliği ile hayata geçirmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

 

29 Ağu 2022 - 18:02 Kahramanmaraş/ Elbistan- GüncelKİRALIK DAİRE

Pınarbaşı mahallesi Tapu Müdürlüğü Karşısı 3+1 Doğalgazlı dairem kiralıktır.

0505 631 56 00

KİRALIK DAİRE

Kızılcoba Mah Anadolu Lisesi Civarı 3+1 doğalgazlı dairem kiralık.

0542 535 64 65

KİRALIK DAİRE

Yunus Emre Mahallesi Karanfil Sitesi Güney Cepheli 180 m2  3+1 Adliye Karşısındaki dairem kiralıktır.  KAMU PERSONELİ TERCİHİMİZDİR

0543 607 53 33

KİRALIK EV

Pınarbaşı Mah. Pınarbaşı Caddesi üzeri Pınarbaşı Camii yanında mantolu, Doğalgazlı Ev 4+1 kiralıktır. 

:0535 240 71 78

SATILIK ARAZİ

SATILIK ARAZİ YATIRIMA UYGUN BAHÇE TAPULU TARIMSAL FAALİYETLERE UYGUN HAYVANCILIK FAALİYETİNE DE UYGUNDUR. 2493 ADA 3 VE 4 PARSELLERDİR. HERBİRİ 10 DÖ...

MEHMET KAYA

Kiralık Daire

Köprübaşı Mahallesi, Gariplik Caddesi Göktürk Apartmanı No.19 Kiralık, eşyalı, doğal gazlı, güneş enerjili, okula ve çarşıya yürüme mesafesinde 2+1 da...

0(552) 881 92 84 AYŞE EKİCİ

BAYAN ELEMAN ARANIYOR

Optik sektöründe diksiyonu düzgün ikna kabiliyeti kuvvetli tecrübeli yada tecrübesiz bayan eleman aranıyor.. Müraacaatlar şahsen yapılacaktır.yer. Yaş...

413 20 00

Öğretmen aranıyor

Merkezimize ;Özel eğitim öğretmeni (Lisans) veya Özel Eğitim Alanında Destek Eğitimi Verecek Uzman Öğretici Yetiştirme Kursuna katılmış olan Sınıf Öğr...

YENİ HAYAT REHABİLİTASYON MERKEZİ

SATILIK TARLA

Çiçek mahallesinde örme yol mevki 894.parsel 5 dönüm 250 m2 olan tarlam satılıktır.Zübeyir Çoban

0505 866 66 95 - 0505 389 79 12

KİRALİIK DAİRE

Eğitim öğretim boyunca şehir dışından gelecek olan öğretmenler için kiralık 1artı 1. Şehrin göbeğinde öğretmen evininin karşısında eşyalı olarak İster...

SÜLEYMAN BEY