AK Parti Ekinözü İlçe Başkanı belli oldu

AK Parti Ekinözü İlçe Başkanlığı’na, AK Parti Genel Merkezi tarafından Mesut Çiçek atandı.

Büyütmek için resme tıklayın

Özgür Çetin’in istifası sonrasında boşalan AK Parti Ekinözü İlçe Başkanlığı’na atanan isim belli oldu. AK Parti Genel Merkezi tarafından bu göreve Mesut Çiçek atandı. Çiçek, yetki belgesini Genel Merkez Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Fırat Görgel ve parti yetkililerinin katıldığı programla aldı.

AK Parti Ekinözü İlçe Başkanı Mesut Çiçek, atama sonrasında yaptığı değerlendirmede, “AK Partimizi, şairler ve şifa diyarı Ekinözü’müzde daha yukarı noktalara taşımak için gece gündüz demeden çalmadık kapı,  sıkmadık el, girmedik gönül bırakmayacağız” dedi.

Çiçek, şöyle konuştu:
“Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleri,  MYK Üyemiz, Grup Başkanvekilimiz Sayın Mahir Ünal, milletvekillerimiz, AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanımız Sayın Fırat Görgel ve teşkilatımızın olurlarıyla; Kahramanmaraş’ın incisi, şairler ve şifa diyarı Ekinözü’müze AK Parti İlçe Başkanı olarak atanmış bulunmaktayım. 2023, 2053 ve 2071 idealiyle 20 yıldır bu aziz millete hizmet eden, 20 yılda yüz yıllık icraatlar yapan AK Partimizi, şairler ve şifa diyarı Ekinözü’müzde daha yukarı noktalara taşımak için gece gündüz demeden çalmadık kapı,  sıkmadık el, girmedik gönül bırakmayacağız.
‘Yaradılanı severiz Yaradandan ötürü’ şiarıyla Ekinözü ilçemizde yaşayan tüm hemşerilerimize aşkla, sevgiyle ve muhabbetle hizmet edeceğiz. Bugüne kadar görev yapan, almış olduğu görevi bir bayrak yarışı olarak gören ve AK Parti’mizi girdiği her seçimde daha üst noktalara taşıyan önceki dönem teşkilat mensuplarımıza teşekkür ederim.”

25 Ağu 2022 - 17:59 Kahramanmaraş/ Kahramanmaraş- Güncel