Tarım Kredi Kooperatif Market’te indirimli satışlar başladı

Elbistan’da 2 şubesi bulunan Tarım Kredi Kooperatif Marketleri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı ile enflasyonla mücadele dahilinde temel tüketim ve et ürünlerinde kapsamlı bir indirim kampanyasını bugün itibariyle başlattı.

Kampanya ile 30'un üzerinde temel tüketim ürününde bugünden itibaren indirimli fiyat uygulanmasına geçildi. Hangi üründe ne kadar indirim yapılacağına ilişkin maliyet hesabı sürerken, büyük şehirler dışındaki marketlerde indirim oranları farklı olabilecek. Yapılacak indirim, yüzde 30'lara varacak.

Tarım Kredi Kooperatifleri tarafından indirim uygulanacak ürünler şunlar olacak: Makarna, un, salça, pirinç, bulgur, mercimek, nohut, fasulye, şeker, ayçiçeği yağı, zeytinyağı, tavuk ürünleri, tam yağlı süt, yarım yağlı süt, yumurta, peynir, tereyağı, bal, zeytin, çay, Türk kahvesi, patates, kuru soğan, karpuz, kavun, çamaşır deterjanı, bulaşık deterjanı, çamaşır suyu, sıvı sabun, peçete, rulo havlu, kolonya, bebek bezi.

Tarım Kredi, 1.400'e yakın markette üreticilerin yerli ve doğal ürünlerini tüketicilerle buluşturuyor. Tarım Kredi Kooperatif Marketleri gelecek dönemlerde de imkan ve fırsatları kullanılarak yeni indirim kampanyalarını kamuoyuyla paylaşmaya devam edecek.

Tarım Kredi Kooperatif Marketleri’nin Elbistan’da biri Emniyet Caddesi’nde ve diğeri de Yunus Emre Mahallesi Hacı Esat Efendi Caddesi’nde olmak üzere 2 şubesi bulunuyor.

13 Ağu 2022 - 17:26 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel