Elbistan Afşin Belgelendirme’den MYK belgesi hizmeti

Elbistan Afşin Belgelendirme, endüstriyel boru montajcısı makine bakımcı seviye 4, elektrikçi ve çelik kaynakçısı meslekleri ile ilgilenen kişilere ulusal ve uluslararası geçerli Mesleki Yeterlilik Belgesi alma fırsatı sunmaya devam ediyor.

Haber albümü için resme tıklayın

Elbistan Afşin Belgelendirme Elbistan Talep Toplama Merkezi yetkilisi Aligül Zencirkıran tarafından konuyla ilgili yapılan açıklamada; “5544 sayılı kanun kapsamında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığınca yayımlanan tebliğlerde yer alan tehlikeli ve çok tehlikeli işler sınıfındaki mesleklerde MYK Mesleki Yeterlilik Belgesi alınması zorunludur. Elbistan Afşin Belgelendirme olarak, endüstriyel boru montajcısı makine bakımcı seviye 4, elektrikçi ve çelik kaynakçısı mesleklerinin sınav ve belgelendirme faaliyetini sürdürmekteyiz. Elbistan Afşin Belgelendirme Elbistan Şubesi olarak Malatya Caddesi İstoç üstünde bulunan ofisimizde hizmet veriyoruz. Başvuruda bulunan adayların sınavları Sanayi Sitesi 4.Blokta gerçekleştirilecektir.” şeklinde konuştu.

Zencirkıran, “Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından Mesleki Yeterlilik Belgesi alınması zorunlu kılınan MYK belgesini ücretli olarak faaliyet göstermektedir. Sınav ve bilgilendirmede öncü firma olarak Elbistan ve Afşin’de hizmet veriyoruz. Endüstriyel boru montajcısı makine bakımcı seviye 4, elektrikçi ve çelik kaynakçısı mesleklerinde faaliyet gösteren çalışanların MYK Mesleki Yeterlilik Belgeleri hakkında bilgi almak için 0 544 168 17 23 nolu telefonu aramaları ya da Malatya Caddesi İstoç mağazası üstünde bulunan ofisimize bekleriz” dedi.