Özel Yıldız’dan YKS birinciliği

2022 Yükseköğretim Kurumları Sınavı sonuçlarını değerlendiren kurucu-müdür Nurullah Çelebi Köker, LGS de olduğu gibi YKS’de de büyük başarılar kazandıklarını söyledi.

Büyütmek için resme tıklayın

YKS sayısal alanında öğrencilerinin Türkiye 114.’sü ve Elbistan birincisi olarak büyük bir başarı elde ettiğini belirten Köker, “2022 yılı Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonuçları geçtiğimiz günlerde açıklandı. Sınav sonuçlarına göre öğrencimiz Göktuğ Baştuğ sayısal alanında Türkiye 114.’sü ve Elbistan birincisi olarak büyük bir başarı kazanmıştır. Kitlesel olarak değerlendirdiğimizde ise yine öğrencilerimizin istedikleri üniversitelere yerleşecekleri kanaatindeyiz.

Özel Yıldız Koleji eğitimin her alanında kazandığı Türkiye dereceleri ile ilçemizi hatta ilimizi en güzel şekilde temsil etmektedir. Okulumuz, MEB müfredatına bağlı kalarak geliştirdiği eğitim stratejileri sayesinde her yıl Türkiye dereceleri kazanmaktadır. Bu sene kazanılan derecelerimiz ise yine bu çalışmanın bunun ispatı niteliğindedir. Öğrencilerimi başarılarında dolayı kutluyor, yükseköğrenim hayatlarında başarılar diliyorum. Bizler eğitime gönül vermiş kimseleriz. Disiplinli ve sistemli çalışma başarıyı artırır düsturumuzla eğitim-öğretim faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Özel Yıldız Koleji akademik başarı ile değerler eğitimini bütünleştiren başarılı bir eğitim kurumudur. Kazanılan bu başarıda emeği geçen idarecilerimi, öğretmenlerimi, öğrencimizi ve ailesini tebrik ediyor, nice başarılı ve sıhhatli yıllar temenni ediyorum” dedi.

 

21 Tem 2022 - 17:34 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel