Futbolculardan eski hocalarına vefa ziyareti

Ülkenin değişik illerindeki kulüplerde top koşturan Elbistanlı futbolcular,  futbol hayatlarının şekillenmesinde katkısı olan hocalarına vefa ziyaretinde bulundu.

Haber albümü için resme tıklayın

Futbol antrenörleri olarak biz Güngör İlkpınar ve Leyla Demir, “ Elbistan’da futbol okulumuzda yetişen sporcularımız vefalı davranış sergilediler. Bu ziyaret, gençlerimizi kendi yolunda ilerlemek isteyen çocukları ve gençleri heyecanlandırdı. Sivasspor’da oynayan aynı zamanda milli takım sporcusu Efe Halil Şimşek, Malatyaspor’da oynayan Ayhan Ayaz, Eren Ayaz, Yusuf Kenan Kibar, antrenmana katılıp öğrencilerimizin heyecanlarını paylaşarak hayallerine kavuşmak için doğru yerde olduklarını söylediler. Anılarını anlatarak öğrencilerimizin motivasyonunu  arttırdı. Elbistan’da yıllardır bu işi yapıp emeğimizin karşılığında böyle pırıl pırıl gençlerin başarılarını görmekten gurur duyuyoruz.

Bizleri unutmayan değerli öğrencilerimize teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyoruz. Antrenmanlarımız devam etmekte olup Elbistan’da yeni yeteneklerin önünü açmaya devam ediyoruz” ifadelerini kullandılar.