Başkan Şahin: “Biz çözüm üretiyoruz”

Partisinin bayramlaşma programında konuşan DEVA Partisi Elbistan İlçe Başkanı Muhammed Şahin, “Yeni eylem planlarımızla çözüm üretiyoruz” dedi.

Büyütmek için resme tıklayın

DEVA Partisi Elbistan İlçe Teşkilatı’nda Kurban Bayramı dolayısıyla bayramlaşma programı düzenlendi.

Burada gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunan DEVA Partisi Elbistan İlçe Başkanı Muhammed Şahin, “Biz çözüm üretiyoruz. DEVA Partisi’ni geleneksel siyasetten ayıran en önemli fark bizim çözümlerimiz. 11 tane çözüm paketi açıkladık. Bir 11 daha eklenecek, toplam sayı 22 olacak. Eylem planlarımızda ‘90 günde, 360 günde yapacağız’ diyoruz. Şimdi gençlik, göç, sanayi, turizm, kültür-sanat, dış politika ve güvenlik geliyor. Olur da baskın seçim yaparlarsa hazırlıksız yakalanmayalım. Ülkeyi yönetmeye hazır olalım diye çalışmalarımızı ekim ayında bitirmiş olacağız” dedi.

Cumhurbaşkanı adayı konusuna da değinen Başkan Şahin, “Hasar var. Ülke büyük bir zarara uğradı ama önemli olan üretmektir, çalışmaktır. Biz üretiriz, çalışırız. O hasarı kapatırız. Yolsuzlukları da israfı da önleriz. Bu ülkeyi en kısa sürede ayağa kaldırırız. Kimsenin şüphesi olmasın. Geçiş sürecinin nasıl olacağına karar vermeden adayla ilgili herhangi bir tartışmaya girmenin yanlış olacağı düşünülüyor. Önce sistemi konuşup işi tanımlamamız lazım. Koskoca devlet yapısını, geçiş sürecinde ülkenin nasıl yönetilmesi gerektiği ile ilgili çalışmalar yapılıyor. Bunlar bittikten sonra ‘Bu işi en iyi kim yapar’ diye konuşmaya başlanacak” ifadelerini kullandı.

12 Tem 2022 - 10:22 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel