BBP’de bayramlaşma programı düzenlendi

Büyük Birlik Partisi (BBP) Elbistan İlçe Teşkilatı’nda Kurban Bayramı dolayısıyla bayramlaşma programı düzenlendi.

Haber albümü için resme tıklayın

Elbistan Alperen Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı'nın yeni hizmet binasında düzenlenen bayramlaşma programı, Büyük Birlik Partisi (BBP) MKYK Üyesi İbrahim Alagöz, BBP İstanbul İl Genel Sekreteri ve Anadolu Hukuk Sorumlusu Av. Aybüke Burcu Alagöz, İlçe Başkanı Hıdır Gezer ve Alperen Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Elbistan İlçe Başkanı Tolgahan Bölükbaşı, partililerin ve ocak üyesi gençlerin katılımı ile gerçekleşti.

Programda ilk olarak söz alan BBP Elbistan İlçe Başkanı Hıdır Gezer, tüm Elbistanlıların ve İslam aleminin  Kurban Bayramı’nı tebrik etti.

BBP MKYK Üyesi İbrahim Alagöz ise, Kurban Bayramı’nın, paylaşma ve dayanışmanın simgesi olduğunu söyledi.

Kurban Bayramı'nda tüm mazlumlar ve Türk-İslam coğrafyası için yeni bir başlangıç ve umut dilediklerini belirten Alagöz, “ Şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu'nun izinden giden dava arkadaşlarımız ve Alperenlerle birlikte bayram sevincini yaşadık. Bir birbirimize sıkı sıkıya sarılarak bu kutlu dava uğruna yolumuza yılmadan devam edeceğiz. Programımızda bizleri yalnız bırakmayan tüm dava arkadaşlarımızın ve gönüldaşlarımızın bayramı ayrı ayrı tebrik ediyorum. Bayramın, aziz milletimize huzur, sağlık ve mutluluk dolu günler getirmesini temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

Alperen Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Elbistan İlçe Başkanı Tolgahan Bölükbaşı da Türk-İslam aleminin Kurban Bayramı'nı kutladı.

10 Tem 2022 - 18:46 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel