Süvari’den bayrama özel kampanya

Süvari Elbistan Mağazası’nda, tişört, gömlek ve pantolon başta olmak üzere birçok üründe geçerli olmak üzere Kurban Bayramı’na özel indirim kampanyası başladı.

Türkiye’nin en önde gelen erkek giyim markalarından biri olan Süvari, bayram alışverişi için özel kampanyanın startını verdi. Tişört, gömlek, pantolon başta olmak üzere ürünlerde geçerli kampanyada indirim fırsatı sunuyor. Sezonun en trend ürünlerinin yer aldığı koleksiyonlar, bayram alışverişinde hem fiyatları hem de kaliteli ürünleriyle tarz sahibi erkeklerin adresi olacak.

Elbistan mağazasında da başlatılan kampanya çerçevesinde; 2 pantolonla birlikte 2’şer gömlek ya da tişört alanlar 1499 lira yerine 600 lira indirimle 899 lira ödeyecek.

Hulusi Efendi Bulvarı’nda faaliyet gösteren Süvari Elbistan Mağazası, yaz renkleri arasında erkek giyimin vazgeçilmezi olan ana renkler ile koleksiyonunu hazırladı. Marka, ayrıca yılın trend rengi ürün grubuyla da dikkat çekiyor. Dünya trendlerini yakından takip eden Süvari, şıklıktan öte bir yenilik isteyenlerin de vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.

06 Tem 2022 - 13:18 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel