Gündoğdu’dan Kaymakam Demir’e veda ziyareti

Elbistan Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı iken HSK’nın Yaz Kararnamesi ile Mersin’in Tarsus ilçesine atanan Orhan Gündoğdu, Elbistan Kaymakamı Özkan Demir’e veda ziyaretinde bulundu.

Haber albümü için resme tıklayın

2019 yılından beri Elbistan Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı olarak görev yapan Orhan Gündoğdu, HSK’nın Yaz Kararnamesi doğrultusunda atandığı Tarsus Ağır Ceza Mahkemesi Başkanlığı görevi için kısa süre sonra ilçeden ayrılacak. Gündoğdu, bu çerçevede Elbistan Kaymakamı Özkan Demir’e veda ziyaretinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Elbistan Kaymakamı Özkan Demir, Gündoğdu’ya yeni görevinde başarılar diledi.

Elbistan Ağır Ceza Mahkemesi’nin, diğer ilçelerin de dahil olduğu kapsamlı adli ağda yargı hizmeti verdiğini anımsatan Kaymakam Demir, “Elbistan Ağır Ceza Mahkemesi, Afşin, Göksun, Ekinözü ve Nurhak ilçelerini de içine alan bir kapsama sahip. Bu da haliyle dosya ve işlem yükünü artırıyor. 2019 yılından bu güne kadar birlikte görev yaptığımız Sayın Başkanımız Orhan Gündoğdu’nun da gayretleri ile bu anlamda gerçekten başarılı bir dönem geçirdiğine inanıyorum. Sayın Gündoğdu’nun, suçlular için adaletin tesis edilmesinde ciddi emek isteyen bir görevi layıkıyla yerine getirdiğini düşünüyorum. Yeni görev yerinde de aynı başarıyı sürdüreceğine olan inancım tamdır. Kendisine, yeni görevinde başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Elbistan Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Orhan Gündoğdu da; “Görev süremiz boyunca vatandaşlara verilen adli hizmetin aksamaması için yüksek özveri ve gayretle çalışan tüm hâkim ve cumhuriyet savcısı meslektaşlarım ile tüm personel arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Kaymakamımız Sayın Özkan Demir’e de misafirperverliği ve güzel dilekleri için teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

 

01 Tem 2022 - 17:29 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel