İYİ Partili Koray Aydın’dan Elbistan çıkarması

İYİ Parti Siyasi İşler Başkanı ve Ankara Milletvekili Koray Aydın, toplu üye katılım töreni ve partililerle buluşma programı çerçevesinde Elbistan’a gelecek.

İYİ Parti Elbistan İlçe Başkanı Hüseyin Gül, partisinin kurmaylarından Siyasi İşler Başkanı ve Ankara Milletvekili Koray Aydın’ın, ilçedeki programına ilişkin açıklamada bulundu.

İYİ Parti ailesi her geçen gün güçleniyor ve büyüyor’ diyen Başkan Gül, “Vatanını, milletini seven ve geleceğin güçlü Türkiye’si için yola çıkan bizlerle birlikte yol yürümeye karar veren vatandaşlarımızın toplu üye katılımını törenle gerçekleştireceğiz. Elbistan’ımızda daha önceleri farklı siyasi partilerde yer alan değerli isimleri, partimiz çatısı altında buluşturacağımız programa İYİ Parti Siyasi İşler Başkanımız ve Ankara Milletvekilimiz Sayın Koray Aydın teşrif edecek. İYİ’ler hareketine katılan hemşerilerimizle hedefimize doğru omuz omuza yürümekten büyük bir onur ve gurur duyacağız” dedi.
İYİ Parti’nin, halkın umudu olduğunu vurgulayan Başkan Gül, “Türkiye’nin gerek ekonomik gerekse de toplumsal olarak içinde bulunduğu durumun kurtuluş ümidi İYİ Parti’dedir. Elbistan’ımızda da bu ışığı ve İYİ Parti’nin parlayan güneşini gören halkımız, partimize büyük teveccüh göstermektedir. Ailemiz, güçlenerek yoluna devam etmektedir. Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener’in çizdiği bu yolda aydınlık ve müreffeh Türkiye idealimiz doğrultusunda kararlılıkla ilerliyoruz. Bu çerçevede, gücümüze güç katacak katılım töreninde Koray Aydın Bey’i ilçemizde ağırlayacağız. 2 Temmuz Cumartesi günü saat 12.00’de Foto Üstel Düğün Salonu’nda başlayacak programımıza partili partisiz tüm hemşerilerimizi davet ediyoruz” ifadelerini kullandı.
 

30 Haz 2022 - 16:20 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel

Muhabir  Hakan Ceran