AK-EL Vakfı, 3. Kültür ve Doğa Festivali’ni düzenliyor

AK-EL Eğitim Kültür ve Sağlık Vakfı, geleneksel Kültür ve Doğa Festivali’nin bu yıl üçüncüsünü, 10 Temmuz’da Malatya'nın Akçadağ ilçesine bağlı Kürecik Mahallesi’nde düzenleyecek.

Büyütmek için resme tıklayın

AK-EL Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Ercüment Sinemillioğlu, tüm bölge halkını 3.Kültür ve Doğa Festival'ine davet etti.

‘Festivalimiz kardeşlik ve dostluğun buluşması olacak’ diyen Sinemillioğlu, “AK-EL Vakfı, kurulduğu günden bugüne kadar, sürdürülebilir sosyal, kültürel, sağlık ve eğitim projelerinin öncüsü olmuştur.  Dayanışma ruhu ile hareket ederek, birlik ve beraberliği sağlamak için çeşitli organizelere imza atıyoruz. Bu etkinliklerimizden biri olan Kültür ve Doğa Festivali’nin 3.’sünü 10 Temmuz’da Malatya’nın Akçadağ ilçesine bağlı Kürecik Mahallemizde düzenleyeceğiz. 3.Kültür ve Doğa Festival’inde halk müziğinin sevilen ismi Mustafa Özarslan sahne alacak. Festivalin sunuculuğunu ise televizyon programcısı ve sanatçı Dilek Odabaşı Bakır yapacak. Festival programımız, birçok etkinliğe de ev sahipliği yapacak. İyi tarım uygulamalarının anlatıldığı bir panel programımız olacak. Konserimiz ise saat 17.30 itibariyle başlayacak.

Tüm bölge halkını, festivalimizde ağırlamaktan onur duyacağız. 10 Temmuz’daki bu kardeşlik buluşmamıza herkesi bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

 

30 Haz 2022 - 16:10 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel