Çetin’den nezaket ziyareti

Elbistan İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Çetin, gazetemize nezaket ziyaretinde bulundu.

Büyütmek için resme tıklayın

Çetin, ziyarette Elbistanın Sesi Gazetesi kurucusu Mehmet Göçer ile gazetelerimizin yönetim kurulu üyeleri Ökkeş Saatçi ve Himmet Göçer’le bir süre görüş alışverişinde bulundu.

Ziyarette bir değerlendirme yapan Elbistan İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Çetin, 2021-2022 eğitim-öğretim yılını huzur içinde tamamladıklarını hatırlattı.

Yeni dönem için hazırlıklara başladıklarını belirten Çetin, “Yoğun bir dönemi geride bıraktık. Okullarımız kapandı ve öğrencilerimiz tatile girdi. Bakanlığımız, öğrencilerimizin keyifli ve verimli bir tatil geçirmeleri için çeşitli aktiviteler ve kurslar düzenliyor. Bizler de bu etkinliklerle ilgili çalışmalarımızı yapıyoruz. Bir yandan okullarımızın fiziki durumlarının daha da iyileştirilmesi için çalışmalar sürüyor. Devam eden okul inşaatlarımız var. Bizler de bunların yakın takibini yapıyoruz” dedi.

Elbistanın Sesi Gazetesi kurucusu Mehmet Göçer ile gazetelerimizin yönetim kurulu üyeleri Ökkeş Saatçi ve Himmet Göçer de; Çetin’e ziyaretinden dolayı teşekkür edip çalışmalarında başarılar dilediler.

 

24 Haz 2022 - 16:57 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel