ETSO’nun kente kazandıracağı eğitim yuvasının ihalesi sonuçlandı

Elbistan Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB)  birlikte kente kazandıracakları 8 derslikli modern anaokulunun ihalesi sonuçlandı.

Elbistan Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Paksoy, yapımında öncülük ettikleri eğitim yuvasının inşasına kısa süre içerisinde başlanmasını beklediklerini söyledi.

Başkan Paksoy, “ETSO olarak, kentimizde eğitim başta olmak üzere birçok proje ve sosyal sorumluluk çalışmalarında elimizi taşın altına koyuyoruz. Elbistan’ın geleceğine yapılacak en büyük yatırımlardan biri olarak gördüğümüz 8 derslikli anaokulu projemizde önemli bir aşamayı daha geride bıraktık. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) desteği ile Kızılcaoba Mahallesi’nde inşa edilecek anaokulumuzun ihale süreci tamamlandı. 1220 metrekare kapalı alana sahip olacak anaokulunun ihalesi, 6 firmanın katılımıyla gerçekleştirildi. İhale sonucunda projenin maliyeti de 7 milyon 957 bin lira olarak belirlendi. Yüklenici firmanın, önümüzdeki günlerde Elbistan’a gelerek inşaat çalışmalarına başlamasını bekliyoruz. İnşallah 250 gün gibi bir sürede okulumuz tamamlanıp eğitim-öğretime hazır hale gelecek” dedi.

ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Paksoy, “İlçemizin ekonomik hayatının merkezinde yer alan bir sivil toplum kuruluşu olarak, Elbistan’a kalıcı eserler bırakmanın gayreti içindeyiz. Anaokulumuz da bu çabamızda en özel örnek olarak yerini alacak. Bu okul, ilçemizin ve ülkemizin geleceğini emanet edeceğimiz çocuklarımızın eğitim hayatlarındaki ilk durakları olacak. İnşallah, eğitim basamaklarını birer birer tırmanıp, geleceğimize güç katacaklar. Bundan sonra da ekonomi başta olmak üzere eğitim ve sosyal alanlarda şehrimize değer üretme sorumluluğumuzu sürdüreceğiz. Bu eğitim yuvasının Elbistan’ımıza kazandırılması noktasında bizlerden desteklerini esirgemeyen başta Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu olmak üzere emeği geçenlere ilçemiz, üyelerimiz ve odamız adına teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

23 Haz 2022 - 17:09 Kahramanmaraş/ Elbistan- GüncelSatılık tarla

Pınarbaşı 327 ada 29 parsel 886 M2 lik hisseli tarlam satılıktir.

MUKREMİN ÖZTÜRK

SATLIK TARLA

ELBİSTAN TAŞBURUN 3304 ADA 85 NOLU PARSEL 48774,90 m2 LİK TARLADA 2090 m2 LİK HİSSEM SATLIKTIR. FİYAT İÇİN ARAYINIZ. PAZARLIK PAYI VARDIR

MÜKREMİ̇N ÖZTÜRK

TEMİZLİK VE YEMEK

İSTASYONUMUZDA TEMİZLİK VE YEMEK İŞLERİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE BAYAN ELEMAN ARANMAKTADIR.

ELBİ̇STAN ENSAR PETROL

Eğitim Fakültesi Mezunu/ Okul Öncesi Öğretmeni

Elbistan Bahçelievler mahallesinde bulunan yeni hayat rehabilitasyon merkezine; eğitim fakültesi mezunu veya formasyon almış fen edebiyat fakültesi me...

0 ÖZEL YENİ HAYAT ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ

KİRALIK 2+1 3+1 Ev Arıyorum

2+1 veya 3+1 doğalgazli ev ariyorum

MHMUT AYDİN

SATILIK BAĞ - BAHÇE

SATILIK BAĞ - BAHÇEEkinözü Orta İçme üzerinde 407 parsel 795 ada 2809 metreve 408 parsel 795 ada 1957m2' lik bahçem satılıktır.

0552 450 56 91

AKARYAKIT SATIŞ ELEMANI

İSTASYONUMUZDA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE AKARYAKIT SATIŞ ELEMANI ARANMAKTADIR

ENSAR PETROL

Oyun ablası

7 yaşındaki kızım için oyun ablası arıyoruz.Günluk 4-5 saat ilgilenecek,oyun oynayacak,ödev yaptıracak,18-30 yaş arası bayan arıyorum.

0(506) 903 57 70 ÖZGÜL BÖKE

Esentepe Mah 3+1 sobalı kiralık daire

1.Katta 3+1 sobalı dairedir. 2 balkon 1 kileri mevcut. Çelik kapı, taban parke döşeli, camlarında demir korkuluk bulunmaktadır. Binada yalıtım vardır....

ATİLA

ELEMAN ARANIYOR

MİLLET BAHÇESİ KARSISI ADAKULE YANINDA BULUNAN ESLİNE GÜZELLİK MERKEZİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR.DAHA ÖNCE GÜZELLİK VE KUAFÖR Hİ...

ESLİ̇NE GÜZELLİ̇K MERKEZİ̇