Anadolu Lisesi’nin geri dönüşüm sergisi örnek proje seçildi

Elbistan Anadolu Lisesi’nde, öğrenciler tarafından tamamı atık malzemelerden geri dönüştürülerek hazırladıkları eşya ve ürünlerden oluşan geri dönüşüm sergisi, Milli Eğitim Bakanlığı’nca ‘Eğitimde İyi Örnek Uygulama’ seçildi.

Elbistan Anadolu Lisesi’nde, Çevre Koruma Haftası ve Sıfır Atık Projesi kapsamında tamamı atık malzemeler kullanılarak hazırlanan eşya ve ürünlerden oluşan geri dönüşüm sergisi açılmıştı. Okul öğretmenlerinden İlknur Ayhan'ın öncülük ettiği proje kapsamında öğrenciler, evlerinden getirdikleri geri dönüşüm malzemelerini birbirinden farklı ve yararlı eşyalara dönüştürdüler.

Okulda açılan ve büyük beğeni toplayan bu çalışma, Milli Eğitim Bakanlığı’nca ‘Eğitimde İyi Örnek Uygulama’ seçildi. Bakanlığın sosyal medya hesaplarından da yayımlanan bu çalışma okul çevre ilişkisi başlığında değerlendirildi.

Okul müdürü Birkan Şatıroğlu, projenin Milli Eğitim Bakanlığı’nca takdir görmesinin kendileri adına sevindirici bir şey olduğunu söyledi.

Elbistan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü de, okul yöneticileri ve öğrencileri tebrik ederek, “Sıfır Atık Projesi kapsamında Elbistan Anadolu Lisesi öğrencilerimiz tarafından hazırlanan sergi Milli Eğitim Bakanlığı tarafından "Eğitimde İyi Örnek Uygulama" olarak seçildi.  Projede görev alan idareci, öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ediyoruz” açıklamasında bulundu.

 

 

 

23 Haz 2022 - 16:51 Kahramanmaraş/ Elbistan- GüncelKurbanlık: toklu ve kısır koyun bulunur.

Kurbanlık: toklu ve kısır koyun bulunur. Kurbanlıklarımız yaylada beslenmiştir. Akpınar Köyü Ömer Kaya 0543 312 44 84

Kurbanlık

Kurbanlık: toklu ve kısır koyun bulunur. Kurbanlıklarımız yaylada beslenmiştir. Akpınar Köyü Ömer Kaya 0543 312 44 84

Satılık tarla

Pınarbaşı 327 ada 29 parsel 886 M2 lik hisseli tarlam satılıktir.

MUKREMİN ÖZTÜRK

SATLIK TARLA

ELBİSTAN TAŞBURUN 3304 ADA 85 NOLU PARSEL 48774,90 m2 LİK TARLADA 2090 m2 LİK HİSSEM SATLIKTIR. FİYAT İÇİN ARAYINIZ. PAZARLIK PAYI VARDIR

MÜKREMİ̇N ÖZTÜRK

TEMİZLİK VE YEMEK

İSTASYONUMUZDA TEMİZLİK VE YEMEK İŞLERİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE BAYAN ELEMAN ARANMAKTADIR.

ELBİ̇STAN ENSAR PETROL

Eğitim Fakültesi Mezunu/ Okul Öncesi Öğretmeni

Elbistan Bahçelievler mahallesinde bulunan yeni hayat rehabilitasyon merkezine; eğitim fakültesi mezunu veya formasyon almış fen edebiyat fakültesi me...

0 ÖZEL YENİ HAYAT ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ

KİRALIK 2+1 3+1 Ev Arıyorum

2+1 veya 3+1 doğalgazli ev ariyorum

MHMUT AYDİN

AKARYAKIT SATIŞ ELEMANI

İSTASYONUMUZDA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE AKARYAKIT SATIŞ ELEMANI ARANMAKTADIR

ENSAR PETROL

Oyun ablası

7 yaşındaki kızım için oyun ablası arıyoruz.Günluk 4-5 saat ilgilenecek,oyun oynayacak,ödev yaptıracak,18-30 yaş arası bayan arıyorum.

0(506) 903 57 70 ÖZGÜL BÖKE

Esentepe Mah 3+1 sobalı kiralık daire

1.Katta 3+1 sobalı dairedir. 2 balkon 1 kileri mevcut. Çelik kapı, taban parke döşeli, camlarında demir korkuluk bulunmaktadır. Binada yalıtım vardır....

ATİLA