Nurhak İlk/Ortaokulu ilk dergisini çıkardı

Nurhak İlk/Ortaokulu öğretmen ve öğrencilerinin hazırlamış olduğu okul dergisi okuyucularıyla buluştu.

Büyütmek için resme tıklayın

-Derginin tanıtımı ilk olarak öğrenciler tarafından Nurhak Kaymakamı Ferhat Gür’e yapıldı. Daha sonra tüm kurumlara ve halka dergi ulaştırıldı. Dergi okuyucuların beğenisini topladı.

Dergi editörü okul müdür yardımcısı Muhammed Kocataş, yaptığı değerlendirmede, “Harcadığımız emeğin karşılığını almış; mutlu, huzurlu ve ürün ortaya çıkarmış olmanın verdiği gururu yaşıyoruz” dedi.

Kocataş, “Okulumuz her alanda öğrenci gelişimine önem ve destek vermektedir. Sosyal ve kültürel alanda yaptığımız çalışmaların akademik başarıyı olumlu yönde etkilediğinin bilincindeyiz. Bu alanda çalışmalarımıza durmaksızın devam edeceğiz. Yaptığımız çalışmalarda desteklerini bizden esirgemeyen Nurhak Kaymakamımız Sayın Ferhat Gür’e, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze ve okul müdürlüğümüze de ayrıca teşekkür ederiz. Dergimizin hazırlanmasında yoğun emek gösteren başta öğrencilerimiz olmak üzere, öğretmenlerimize, okul idaremize, velilerimize ve sponsorlarımıza da çok teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

Okul müdürü Okan Yılmaz da, başta derginin çıkarılması için büyük emek harcayan müdür yardımcısı Muhammed Kocataş’a teşekkürlerini sundu.

Nurhak İlk/Ortaokulu olarak büyük bir aile olduklarını belirten Yılmaz, bu tür çalışmalarla emeğini esirgemeyen bu ailenin güzel başarılara imza atacağına inandığını söyledi.

20 Haz 2022 - 16:45 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel