Önat’a plaketli veda

Başka bir okula tayin olan Elbistan Şehit Abdullah Tayyip Olçok İmam Hatip Ortaokulu müdürü Zekeriya Önat’a, idareci ve öğretmenler tarafından bir veda yemeği düzenlendi.

+1
Haber albümü için resme tıklayın

Organizede değerlendirme yapan mesai arkadaşları okul müdürü Zekeriya Önat ‘ın ayrılmasından üzüntü duyduklarını; kendisinin okula, öğrencilere ve biz öğretmenlere mesleki açıdan çok şey kattığını dile getirdiler. Eğitim ve öğretime vermiş olduğu emeğin herkes tarafından takdir topladığını ve yapmış olduğu çalışmalar ile her zaman örnek alınacak bir kişiliğe sahip olduğunu vurguladılar.

Elbistan Şehit Abdullah Tayyip Olçok İmam Hatip Ortaokulu müdürü Zekeriya Önat ise yaptığı konuşmada; “Sever görev yaptığım okulumdan tayin sebebiyle ayrılıyorum. Üzgün olsam da bu süreçte öğretmenlerimizle beraber mesai harcamaktan dolayı da mutluluk duydum. İmam hatip sevdasını her zaman yüreğimde taşıdım ve taşımaya da devam edeceğim. Bütün mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Elbistan Şehit Abdullah Tayyip Olçok İmam Hatip Ortaokulu öğretmenleri de; “Müdür beyin bugüne kadar okulumuza yaptığı hizmetlerden, harcadığı emekten dolayı müdürümüze çok teşekkür ediyoruz” diyerek duygularını dile getirip bundan sonraki görev yerinde başarılar dilediler.

Program hediye ve plaket takdimi ile sona erdi.

17 Haz 2022 - 18:52 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel