3M Yapı törenle açıldı

Elbistan’da inşaat ve yapı sektörünün tüm ihtiyaçlarının tek çatı altında karşılanabileceği 3M Yapı, törenle hizmete açıldı.

+2
Haber albümü için resme tıklayın

Sanayi Sitesi’nde 3 bin metrekare kapalı alanda hizmet verecek olan 3M Yapı’nın açılışı geniş bir katılımla gerçekleştirildi. Elbistan ve bölgenin en büyük yapı marketlerinden biri olma özelliğini bünyesinde barındıran 3M Yapı, yapı sektörüne bütüncül bir yaklaşımla hizmet verecek.

Yemek ikramı ve Kur’an-ı Kerim tilavetiyle açılan 3M Yapı’nın işletmecileri Ömer Canpolat, İbrahim Polat, Süleyman Eşot ve Süleyman Yılmaz, yaptıkları değerlendirmede başta Elbistan olmak üzere bölgedeki yapı ve inşaat sektörüne geniş ürün yelpazesi ve kapsamlı hizmet ağı sunduklarını belirttiler.

‘İlçemiz ve bölgemiz için en iyisini sunma gayretinde olacağız’ diyen 3M Yapı işletmecileri, “İnşaat ve yapı sektörüne yeni bir yaklaşım getirmek için bu yola çıktık. İlçemizin ve bölgemizin bu sektörlerdeki tüm ihtiyaçlarını tek çatı altında topladık. 3 bin metrekare kapalı alanda Fıratpen’in ana bayiliğini de üstleniyoruz. PVC sektörünün yanı sıra mobilya, granit, mermer gibi birçok üründe kalitenin ve güvenilirliğin adresi olmayı hedefliyoruz. Müşterilerimizin beklenti ve talepleri doğrultusunda en iyisini sunma prensibi ile hareket edeceğiz. Kaliteden taviz vermeden deneyimli ve uzman personellerimizle çözüm odaklı bir hizmet anlayışımız olacak” şeklinde konuştular.

İnşaat ve yapı sektöründeki tecrübelerini, 3M Yapı olarak birleştirdiklerini anlatan işletmeciler Ömer Canpolat, İbrahim Polat, Süleyman Eşot ve Süleyman Yılmaz, “Kişiye özel tasarımlardan; bir yapı projesinin tüm aşamalarında yer alacak portföye sahibiz. Elbistan ve bölge halkına böyle kapsamlı bir hizmeti sunduğumuz için mutluyuz. Açılış törenimizde bizleri yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandılar.

Davetliler de 3M Yapı ailesine hayırlı olsun dileğinde bulundular.

 

15 Haz 2022 - 16:29 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel