Vizyon İletişim şampiyonluklara doymuyor

Elbistan Vizyon İletişim, Turkcell’in ülke çapındaki 3 bin 500 bayisi arasında düzenlediği yarışmada Türkiye şampiyonu oldu.

Büyütmek için resme tıklayın

GSM sektörünün lider markalarından biri olan Turkcell, faturalı hat üzerine verilen cihazlarda en çok kasko ve sigorta yapan bayisini belirlemek için ulusal çapta yarışma düzenledi. Yarışma, yaklaşık 3 bin 500 bayi arasında gerçekleştirildi. Vizyon İletişim, İstanbul, Ankara ve İzmir gibi metropollerdeki bayileri bile gride bırakarak 3 bin 500 bayi arasından Türkiye şampiyonluğunu elde etti.

Elbistan Vizyon İletişim Sahibi Ergün Taşolar, bölge halkının Turkcell’in hizmet kalitesine ve markasına güveninin sonucunda bu şampiyonluğu elde ettiklerini dile getirdi.

Daha önce de çok sayıda birincilik kazanarak Elbistan’ın adını duyurduklarını ifade eden Taşolar, “Bu şampiyonluklar ve birincilikler, Elbistan halkının desteğinin eseri. Bu süreçte bizlere omuz veren ve yanımızda olan tüm Elbistan halkına teşekkür ediyoruz. Bu yarışmalarda emeği geçen Türkcell ailesine, Bölge Müdürümüz Sayın Nihat Kurtoğlu’na satış yöneticimiz Fatih Erdem, Mehmet Öztürk, Eshabil Büyüksapan ve Devabil Kahveci’ye teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

11 Haz 2022 - 16:46 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel