Elbistan Demirspor Yaz Futbol Okulu kayıtları başladı  

Elbistan Demirspor Yaz Futbol Okulu, her yıl olduğu gibi yaz futbol okuluna devam ediyor.

+2
Haber albümü için resme tıklayın

Elbistan Demirspor Kulübü tarafından 6-13 yaş grubundaki çocuklar için yaz futbol okulu hizmet açılıyor. Deneyimli profesyonel liglerde görev yapmış hocalar eşliğinde 6-13 yaş grubundaki çocuklara yaz futbol okulunda eğitim veriliyor.

Yaz futbol okuluna kayıtların devam ettiği belirtilen açıklamada Elbistan Demirspor Kulübü yönetiminden şu ifadelere yer verildi:

“Elbistan ve bölgemizde yaşayan halkımızın ve özellikle de gençlerimizin sportif olarak kendilerini geliştirebilmesi, sosyal hayata adaptasyonlarının artırılması, istenmeyen alışkanlıklardan uzak durması için 20 Haziranda eğitimlerine başlayan yaz futbol okulumuzda 6-13 yaş gruplarına eğitim veriyoruz. Çocuklarımız yaz tatillerini değerlendirecek hem de yeteneklerini keşfedecek. Yaz futbol okulumuzda öğrencilerimize, Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri Pınarbaşı Spor kompleksinde (yüzme havuzu yanı) 10.00 ile 15.00 saatleri arasında yetenekli antrenörler tarafından çalıştırılmaktadır. Futbol okuluna kayıt başvurularımız devam ediyor.  Başvurularınızı 419 24 06 nolu telefon numarasından veya 05539897175 numarasından yapabilirsiniz denildi.

07 Haz 2022 - 17:05 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel