Elbistanlı öğrenciler staj için Romanya’ya gitti

Yavuz Selim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, Erasmus+ Öğrenci ve Personel Hareketliliği çerçevesinde staj görmek için Romanya’ya gitti.

Haber albümü için resme tıklayın

2 ayrı etap halinde düzenlenen staj programına 12 öğrenci ve 2 öğretmen katılıyor. Öğrenciler, bilişim teknolojileri alanında staj görecek.

Yavuz Selim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri, Erasmus+ Öğrenici ve Personel Hareketliliği kapsamında staj çalışmalarını yapmak üzere Romanya’nın başkenti Bükreş’e kentine gitmeden önce İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Çetin’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette staj programına ilişkin bilgi veren okul müdürü Faruk Doğan, öğrenciler açısından önemli bir eğitim ve yaşam deneyimi olacağını söyledi.

1 öğretmen ve 6 öğrenciden oluşan ilk kafilenin Bükreş’e ulaştığını dile getiren Doğan, “Öğrencilerimizin ilk staj programı başladı. 2.  ziyaret ise 11 Haziran’da başlayacak yine 1 öğretmen ve 6 öğrenci katılacak. Bu program kapsamında öğrenci ve öğretmenlerimiz HOLORDEV SRL’de staj çalışmalarına katılacaklar. Öğrencilerimiz üç boyutlu yazıcı, yazılımları üç boyutlu gözlük yazılımları ve web tasarımı dallarında bilgi edinecek. Kendi bilgilerini de orada paylaşma imkanı bulacak. Programın ardından da edindikleri yurt dışı deneyimlerini kendi okullarına uyarlama yapacaklar” dedi.

Elbistan Milli Eğitim Müdürü Fatih Çetin de, projenin öğretmen ve öğrencilerine sosyal kültürel ve mesleki alanlarda önemli katkılar sunması temennisinde bulunarak staj programında başarılar diledi.

30 May 2022 - 17:48 Kahramanmaraş/ Elbistan- GüncelSatılık tarla

Pınarbaşı 327 ada 29 parsel 886 M2 lik hisseli tarlam satılıktir.

MUKREMİN ÖZTÜRK

SATLIK TARLA

ELBİSTAN TAŞBURUN 3304 ADA 85 NOLU PARSEL 48774,90 m2 LİK TARLADA 2090 m2 LİK HİSSEM SATLIKTIR. FİYAT İÇİN ARAYINIZ. PAZARLIK PAYI VARDIR

MÜKREMİ̇N ÖZTÜRK

TEMİZLİK VE YEMEK

İSTASYONUMUZDA TEMİZLİK VE YEMEK İŞLERİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE BAYAN ELEMAN ARANMAKTADIR.

ELBİ̇STAN ENSAR PETROL

Eğitim Fakültesi Mezunu/ Okul Öncesi Öğretmeni

Elbistan Bahçelievler mahallesinde bulunan yeni hayat rehabilitasyon merkezine; eğitim fakültesi mezunu veya formasyon almış fen edebiyat fakültesi me...

0 ÖZEL YENİ HAYAT ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ

KİRALIK 2+1 3+1 Ev Arıyorum

2+1 veya 3+1 doğalgazli ev ariyorum

MHMUT AYDİN

SATILIK BAĞ - BAHÇE

SATILIK BAĞ - BAHÇEEkinözü Orta İçme üzerinde 407 parsel 795 ada 2809 metreve 408 parsel 795 ada 1957m2' lik bahçem satılıktır.

0552 450 56 91

AKARYAKIT SATIŞ ELEMANI

İSTASYONUMUZDA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE AKARYAKIT SATIŞ ELEMANI ARANMAKTADIR

ENSAR PETROL

Oyun ablası

7 yaşındaki kızım için oyun ablası arıyoruz.Günluk 4-5 saat ilgilenecek,oyun oynayacak,ödev yaptıracak,18-30 yaş arası bayan arıyorum.

0(506) 903 57 70 ÖZGÜL BÖKE

Esentepe Mah 3+1 sobalı kiralık daire

1.Katta 3+1 sobalı dairedir. 2 balkon 1 kileri mevcut. Çelik kapı, taban parke döşeli, camlarında demir korkuluk bulunmaktadır. Binada yalıtım vardır....

ATİLA

ELEMAN ARANIYOR

MİLLET BAHÇESİ KARSISI ADAKULE YANINDA BULUNAN ESLİNE GÜZELLİK MERKEZİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR.DAHA ÖNCE GÜZELLİK VE KUAFÖR Hİ...

ESLİ̇NE GÜZELLİ̇K MERKEZİ̇