Bahçeşehir Koleji’nde ‘Çocukça Hayaller Şenliği’ düzenlendi

Bahçeşehir Koleji Elbistan Kampüsü anaokulu öğrencileri, ‘Çocukça Hayaller Şenliği’ ile kampüste coşkulu bir ortam yarattı.

Büyütmek için resme tıklayın

Anaokulu zümresinin çalışmaları sonucu düzenlenen "Çocukça Hayaller Şenliği" ile yaz tatili öncesinde öğrenciler okula bir renkli bir gün yaşadılar. Okul bahçesinde düzenlenen şenlikte öğrenciler, çeşitli oyunlar ve branş öğretmenlerinin düzenledikleri etkinliklerle hoş vakit geçirdiler.

‘Çocukça Hayaller Şenliği’ne katılan Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, “Bugün Bahçeşehir Koleji Elbistan Kampüsünde öğrencilerimizin sevinç ve coşkusuna ortak olmak amacıyla buradayız. Geleceğimizi emanet edeceğimiz yavrularımızın hazırladığı birbirinden güzel etkinliklerle güzel bir gün geçirdik. Etkinlikte emeği geçen öğretmenlerimize ve kıymetli öğrencilerimize teşekkür ederiz” dedi.

Bahçeşehir Koleji okul yönetimi ise etkinliğe katılan Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven ve tüm velilere teşekkür ettiği değerlendirmede, Bahçeşehir Koleji Elbistan Kampüsü okul öncesi eğitimine çocuklara sosyal alanlarda da etkinlik yaparak eğitimine devam ediyor” dedi.

30 May 2022 - 17:45 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel