Ülkücü şehitler dualarla yâd edildi

Elbistan Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığı tarafından 27 Mayıs Ülkücü Şehitleri Anma Günü dolayısıyla kortej yürüyüşü ve kabir ziyareti gerçekleştirildi.

Haber albümü için resme tıklayın

Elbistan Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığı tarafından 27 Mayıs Ülkücü Şehitleri Anma Günü dolayısıyla kortej yürüyüşü ve kabir ziyareti gerçekleştirildi.

Programa; Ülkü Ocakları Kahramanmaraş İl Başkanı Dursun Nar, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Elbistan İlçe Başkanı Üzeyir Bostan, yönetim kurulu üyeleri, Elbistan Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Muammer Zincirkıran ve ocak üyesi gençler katıldı.

Programla ilgili olarak değerlendirme yapan Elbistan Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Muammer Zincirkıran tüm katılımcılara teşekkür etti.

Camia olarak her zaman hayırla yâd ettiğimiz ve hatıralarını ilelebet canlı tutacağımız Ülkücü şehitlerimiz yüreklerimizde yaşıyor. Bugün de onları ve tüm şehitlerimizi Fatihalarla dualarla anmak, saygıyla hatırlamak maksadıyla program düzenledik. Şehitlerimiz bu davayı dava yapan bizlerin onuru ve ömür boyu şeref nişanesi olarak taşıyacağımız yüz aklarımızdır. Bizler Başbuğumuz Alparslan Türkeş ve şehitlerimizin emaneti olan bu davayı son nefer, son nefes ve son damla kana kadar sürdürmeye ant içmiş, Ülkücü Hareket'in mensuplarıyız. 27 Mayıs Ülkücü Şehitleri Anma Günü'nde Başbuğumuz Alparslan Türkeş başta olmak üzere tüm Ülkücü şehitlerimizi ve ebediyete intikal etmiş, dava büyüklerimizi rahmetle anıyorum. Allah hepsinden razı olsun. Ruhları şad, mekanları cennet olsun” dedi.

Program, kortej yürüyüşünün ardından Hocazade Mezarlığı’ndaki şehitlikte Kur’an-ı Kerim tilavetiyle birlikte dua edilerek sonlandırıldı.

28 May 2022 - 21:06 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel