Taşkınlar Arçelik mağazası törenle açıldı

Müşterilerine en yeni teknolojiye sahip ürünleri sunacağı özel konseptli Taşkınlar Arçelik mağazası görkemli bir törenle hizmete açıldı.

+4
Haber albümü için resme tıklayın

Güneşli Mahallesi Mevlana Caddesi üzerinde düzenlenen açılış törenine Arçelik Bölge Satış Müdürü Tahsin Akdoğan, Satış Müdürü Eren Kısa, İstikbal Pazarlama Müdürü Nevzat Bozlak, Elbistan Belediye Başkan Vekili Akif Pak, Elbistan İlçe Müftüsü Hacı Mustafa Kılınç, siyasi parti temsilcileri, belediye meclis üyeleri, oda ve sendika temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılışta konuşan Elbistan Belediye Başkan Vekili Akif Pak, işyerinin hayırlı olması dileklerinde bulundu.

Daha sonra mikrofona gelen Arçelik Bölge Satış Müdürü Tahsin Akdoğan ise “Müşteri deneyimi odaklı yeni konseptli mağazalarımızı salt alışveriş mekanları olmaktan çıkarıp katma değerli yaşam alanlarına çevirmeyi hedeflediklerini belirterek, yüzlerce ürün ve yenilikçi hizmet anlayışı ile hizmet verecek mağazanın Elbistan’a hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Elbistan İlçe Müftüsü Hacı Mustafa Kılınç’ın yaptığı duanın ardından iş yeri sahipleri Mehmet Taşkın ve Rıfat Taşkın, protokol üyeleri ile birlikte açılış kurdelesini kesti.

Geniş ürün yelpazesini sunmanın yanı sıra, en yenilikçi elektronik ürünleri de müşteriler ile buluşturan Taşkınlar Arçelik mağazasında beyaz eşyadan televizyona, küçük ev aletlerinden ankastre setlere, cep telefonlarından tabletlere kadar birçok ürün müşterilerin beğenisine sunuluyor.

İşletme sahipleri Mehmet Taşkın ve Rıfat Taşkın, “Yeni nesil tüketicilerin beklentilerine cevap verebilecek ve müşterinin alışveriş yaparken keyif alacağı yaşam alanları sunduğumuz yeni mağaza konseptimiz ile Elbistan ve bölge halkına hizmet vereceğiz. Amacımız müşterilerimize daha fazla ürünü hizmet olarak sunmak. Açılışımıza katılıp bizleri onurlandıran tüm davetlilerimize içtenlikle teşekkürlerimizi ve şükranlarımızı sunuyoruz” dediler.

21 May 2022 - 16:39 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel