Bahçeşehir Elbistan Kampüsü, yılsonu etkinlik planlamasını yaptı

Bahçeşehir Koleji Elbistan Kampüsü’nde yılsonu etkinlik planlamasını ve yeni eğitim öğretim döneminde yapılacak çalışmaların görüşüldüğü 2021-2022 Eğitim Öğretim yılı Okul Aile Birliği Genel Kurul toplantısı düzenlendi.

Bahçeşehir Elbistan Kampüsü, yılsonu etkinlik planlamasını yaptı
Haber albümü için resme tıklayın

Bir sonraki dönem için yapılacak çalışmalar üzerinde durulan toplantıda, kaliteli bir eğitim ortamının oluşturulmasının velilerin katkılarıyla mümkün olabileceğini hatırlatarak Okul Aile Birliği'nin önemini vurgulandı. 2021-2022 eğitim-öğretim döneminde yapılan çalışmalar anlatılarak faaliyet raporu paylaşıldı.

Toplantının ardından okul yönetiminin yaptığı değerlendirmede “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın ve gençlerimizin huzur ve güven ortamı içerisinde eğitim öğretim faaliyetlerine devam etmelerini sağlamak amacıyla alınan önlemlere ek olarak yeni önlem ve önerilerin alınması konusunda kararlar verilmesi için okul aile birliğimizi toplamış bulunuyoruz. Bu sayede siz değerli velilerimizin talep ve görüşlerini almak kurumumuz adına önemli bir gelişme. Toplantıya iştirak eden bütün velilerimize ilgi ve katılımlarından dolayı teşekkür ediyoruz” ifadelerine yer verildi.

Okul Aile Birliği Başkanı Güllü Cırık ise, “Bahçeşehir Koleji’nin sosyal, kültürel ve akademik olarak güzel bir yıl geçiriyor. Çocuklarımızın çağın taleplerine cevap verebilecek yeterlilikte yetiştirilmesi bizleri veli olarak çok memnun ediyor” dedi.

Toplantı sorunların, taleplerin ve çözüm önerilerinin görüşülerek değerlendirilmesinin ardından sona erdi.

16 May 2022 - 18:12 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel