Anadolu Lisesi’nden ‘Ulusal Kalite Etiketi’ başvurusu

Elbistan Anadolu Lisesi, okulda sürdürülen ‘Ders Veren Şarkı Türküler’ adlı e-Twinning projesi için Ulusal Kalite Etiketi için başvurusunda bulundu.

Haber albümü için resme tıklayın

Proje ilgili olarak bilgi veren okulun İngilizce öğretmeni Dilek Koç, “ Elbistan Anadolu Lisesi olarak birinci aşamayı başarılı bir şekilde tamamladık” dedi.

Koç, “Bu aşamada  “Ders Veren Şarkı Türküler” isimli e-Twinning projesini tamamladık. Projemiz çerçevesinde öğrencilerimiz ülkemizde en çok ders veren şarkılara sahip Barış Manço’dan iki şarkı seslendirdi. Birisini karaoke şeklinde seslendirdiler. İkinci şarkıyı ise gitar eşliğinde söylediler. Ayrıca Abdurrahim Karakoç’a ait Mihriban türküsünü ortak ürün olarak seslendirdik. Projemiz kapsamında birçok şarkı ve türkünün hikâyesini keşfettik. Derslerde müzik öğretmenimiz İlhan Yeter ve Din kültürü öğretmenimiz İlknur Ayhan ile beraber çeşitli müzik etkinlikleri gerçekleştirdik. Projemiz içerisinde Okul Müdür Yardımcımız Mehmet Karahan öğrencilerimize e-safety (e- güvenlik) semineri vererek süreç tamamlandı. E- twinning Ulusal Kalite Etiketi için başvurumuzu yaptık” şeklinde konuştu.

Okul Müdürü Birkan Şatıroğlu ise, “e-Twinning Türkiye Ulusal Destek Servisi Tarafından 2022 yılı kalite etiketi sürecini belirleme amacıyla başvurular açılmış kurum olarak yapılan çalışmaya başvurumuzu yaptık. Birinci aşamayı başarılı bir şekilde tamamladık. Projede emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

10 May 2022 - 17:04 Kahramanmaraş/ Elbistan- GüncelSatılık tarla

Pınarbaşı 327 ada 29 parsel 886 M2 lik hisseli tarlam satılıktir.

MUKREMİN ÖZTÜRK

SATLIK TARLA

ELBİSTAN TAŞBURUN 3304 ADA 85 NOLU PARSEL 48774,90 m2 LİK TARLADA 2090 m2 LİK HİSSEM SATLIKTIR. FİYAT İÇİN ARAYINIZ. PAZARLIK PAYI VARDIR

MÜKREMİ̇N ÖZTÜRK

TEMİZLİK VE YEMEK

İSTASYONUMUZDA TEMİZLİK VE YEMEK İŞLERİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE BAYAN ELEMAN ARANMAKTADIR.

ELBİ̇STAN ENSAR PETROL

Eğitim Fakültesi Mezunu/ Okul Öncesi Öğretmeni

Elbistan Bahçelievler mahallesinde bulunan yeni hayat rehabilitasyon merkezine; eğitim fakültesi mezunu veya formasyon almış fen edebiyat fakültesi me...

0 ÖZEL YENİ HAYAT ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ

KİRALIK 2+1 3+1 Ev Arıyorum

2+1 veya 3+1 doğalgazli ev ariyorum

MHMUT AYDİN

SATILIK BAĞ - BAHÇE

SATILIK BAĞ - BAHÇEEkinözü Orta İçme üzerinde 407 parsel 795 ada 2809 metreve 408 parsel 795 ada 1957m2' lik bahçem satılıktır.

0552 450 56 91

AKARYAKIT SATIŞ ELEMANI

İSTASYONUMUZDA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE AKARYAKIT SATIŞ ELEMANI ARANMAKTADIR

ENSAR PETROL

Oyun ablası

7 yaşındaki kızım için oyun ablası arıyoruz.Günluk 4-5 saat ilgilenecek,oyun oynayacak,ödev yaptıracak,18-30 yaş arası bayan arıyorum.

0(506) 903 57 70 ÖZGÜL BÖKE

Esentepe Mah 3+1 sobalı kiralık daire

1.Katta 3+1 sobalı dairedir. 2 balkon 1 kileri mevcut. Çelik kapı, taban parke döşeli, camlarında demir korkuluk bulunmaktadır. Binada yalıtım vardır....

ATİLA

BAY - BAYAN ELEMAN ARANIYOR

Pınarbaşı mesire alanda çalışacak çalışma arkadaşları arıyoruz.bay- bayan garson gözleme ve börek yapacak bayan elemanlar alınacaktır.

0532 654 10 08