Milli Yol Partisi, Kahramanmaraş kongresini yaptı

Milli Yol Partisi Kahramanmaraş İl Teşkilatı’nın 1.Olağan Kongresi, Genel Başkan Remzi Çayıroğlu’nun katılımı ile gerçekleştirildi.

Haber albümü için resme tıklayın

Milli Yol Partisi Kahramanmaraş İl Başkanlığı’nın 1. Olağan Kongresi, Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’nde yapıldı. Kongreye, Genel Başkan Remiz Çayır’ın yanı sıra Elbistan İlçe Teşkilatı ve diğer birçok siyasi partinin de temsilcisi katılım sağladı.

Kongrede konuşan Milli Yol Partisi Genel Başkanı Remzi Çayır, sıradan siyasi bir hareket olmadıklarını belirterek, “Bu hareket; ‘böyle geldi, böyle gitmeyecek’ diyenlerin ayağa kalkış hareketidir. Bu hareket bize efendilik taslayanların, efendiliğine son verecek bir harekettir. Zulme karşı, zalime karşı, yanlışa karşı, sömürüye karşı, her türlü işkenceye karşı insanları şerefli ve onurlu yaşatma hareketidir” ifadelerini kullandı.
‘Bu köhne düzeni değiştireceğiz’ diyerek sözlerine devam eden Çayıroğlu, “Bu köhne düzeni değiştireceğiz. Bu kirli düzeni değiştireceğiz. Bu saltanat düzenini değiştireceğiz. Şu anda siyasi partiler; bal tutanın sadece parmağını yaladığı değil, bal kovanını sırtladığı bir sistemle yaşıyor. Bu sistem yeni zengin sınıfı doğuruyor. Fakirin, garibanın bu sistemde faydalanacağı bir yanı yok. İşe girmek isteyen ‘dayı’ arıyor. Dayısı olmayan ne yapacak. Bizim getireceğimiz sistemde gençlerimizin dayısı devlet olacak. Dayısı liyakat ve adalet olan bir sistem getireceğiz. Siyaseti değişim ve dönüşüme uğratacağız. Bu sistem değişmediği sürece Remzi Çayır, iktidar olsa bu düzen değişmez. Hıristiyanlar, ecnebiler çok ahlaklı değiller ama öyle bir sistem yapmışlar ki hırsız istese de hırsızlık yapamıyor. Kimseyi açlıkla terbiye etmiyorlar. Bu nedenle Milli Yol bir inkılap hareketidir. Milli Yol, Türkiye’deki sistemi değişim ve dönüşüme uğratacaktır. Size şunun sözünü veriyorum; biz sizden oy almak için size yalan söylemeyeceğiz. Ben ve arkadaşlarım makam ve mevki elde etmek için iktidar olmak için, hiçbir iç ve dış güçle ve zalimlerle işbirliği yapmayacağız. Bu hareket bu topraklardan çıktı, Allah’ın izniyle de hedefe varacaktır” şeklinde konuştu.
Milli Yol Partisi İl Başkanı Halil Toraman ise, kongrenin hayırlara vesile olmasını dileyerek, “Çıktığımız bu yolda, elimizdeki meşaleyi bu ülkenin en karanlık yerlerini aydınlatmak için kullanmaktan, fikirlerimizi ve doğrularımızı söylemekten, kararlı ve azimli yürüyüşümüzden vazgeçmeyeceğiz. Bu sebeple birinci olağan kongremizi şahsım ev yol arkadaşlarım adına hayırlara vesile olmasını dilerim” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından seçimlere geçildi. Kongreye tek aday olarak giren Halil Toraman, delegelerin oylarıyla Milli Yol Partisi Kahramanmaraş İl Başkanlığına seçildi.

 

09 May 2022 - 17:44 Kahramanmaraş/ Elbistan- GüncelSatılık tarla

Pınarbaşı 327 ada 29 parsel 886 M2 lik hisseli tarlam satılıktir.

MUKREMİN ÖZTÜRK

SATLIK TARLA

ELBİSTAN TAŞBURUN 3304 ADA 85 NOLU PARSEL 48774,90 m2 LİK TARLADA 2090 m2 LİK HİSSEM SATLIKTIR. FİYAT İÇİN ARAYINIZ. PAZARLIK PAYI VARDIR

MÜKREMİ̇N ÖZTÜRK

TEMİZLİK VE YEMEK

İSTASYONUMUZDA TEMİZLİK VE YEMEK İŞLERİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE BAYAN ELEMAN ARANMAKTADIR.

ELBİ̇STAN ENSAR PETROL

Eğitim Fakültesi Mezunu/ Okul Öncesi Öğretmeni

Elbistan Bahçelievler mahallesinde bulunan yeni hayat rehabilitasyon merkezine; eğitim fakültesi mezunu veya formasyon almış fen edebiyat fakültesi me...

0 ÖZEL YENİ HAYAT ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ

KİRALIK 2+1 3+1 Ev Arıyorum

2+1 veya 3+1 doğalgazli ev ariyorum

MHMUT AYDİN

SATILIK BAĞ - BAHÇE

SATILIK BAĞ - BAHÇEEkinözü Orta İçme üzerinde 407 parsel 795 ada 2809 metreve 408 parsel 795 ada 1957m2' lik bahçem satılıktır.

0552 450 56 91

AKARYAKIT SATIŞ ELEMANI

İSTASYONUMUZDA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE AKARYAKIT SATIŞ ELEMANI ARANMAKTADIR

ENSAR PETROL

Oyun ablası

7 yaşındaki kızım için oyun ablası arıyoruz.Günluk 4-5 saat ilgilenecek,oyun oynayacak,ödev yaptıracak,18-30 yaş arası bayan arıyorum.

0(506) 903 57 70 ÖZGÜL BÖKE

Esentepe Mah 3+1 sobalı kiralık daire

1.Katta 3+1 sobalı dairedir. 2 balkon 1 kileri mevcut. Çelik kapı, taban parke döşeli, camlarında demir korkuluk bulunmaktadır. Binada yalıtım vardır....

ATİLA

ELEMAN ARANIYOR

MİLLET BAHÇESİ KARSISI ADAKULE YANINDA BULUNAN ESLİNE GÜZELLİK MERKEZİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR.DAHA ÖNCE GÜZELLİK VE KUAFÖR Hİ...

ESLİ̇NE GÜZELLİ̇K MERKEZİ̇