Elbistanlı kuaför, dünya şampiyonasında Türkiye’yi temsil edecek

Elbistan’da, 18 yıldır kuaförlük yapan saç tasarım uzmanı Resul Atakan, Arnavutluk’ta 22 ülkenin katılımıyla düzenlenecek Global Fashion Progress İntertional Dünya Kupası’nda Türkiye’yi temsil edecek.

Haber albümü için resme tıklayın

Birçok ülkeden saç tasarım ve güzellik uzmanının hünerlerini sergileyeceği şampiyonadaki hedefinin birincilik olduğunu belirten Atakan, “Kupayı kazanarak, hem Elbistan’ın hem de ülkemizin adını duyurmak istiyorum” dedi.

Global Fashion Progress İntertional Dünya Kupası, Arnavutluk’un ev sahipliğinde 29 Mayıs tarihinde gerçekleştirilecek. Şampiyonaya; İngiltere, İspanya, İtalya, Danimarka, Rusya, İsveç ve Macaristan gibi 22 ülkeden saç tasarım ve güzellik uzmanı katılacak.

Elbistan’da, Adalet Sokak’taki salonunda 18 yıldır kuaförlük ve saç tasarım uzmanlığı yapan Resul Atakan, bu büyük organizasyonda ülkemizi temsil edecek 15 kişiden biri oldu.

Tiran şehrinde 29 Mayıs’ta yapılacak şampiyonaya hazırlanan Atakan, dünyanın en yetenekli makaslarına karşı ülkemizin adına en iyi şekilde mücadele edeceğini söyledi.

Arnavutluk’taki şampiyonanın, severek yaptığı mesleği adına önemli bir kazanım ve başarı çıtası olduğunu ifade eden Atakan, yeni yetişen genç meslektaşlarına mesleği örnek olmayı hedeflediğinin altını çizdi.

 Türkiye’ye kupa ile dönmek istediğini dile getiren genç kuaför Atakan, “Böylesine dev bir organizasyonda yer almak benim için çok önemliydi. Bunun için çok mutluyum. Amacım sadece bölgede kendimi geliştirmek değil, beni takip eden genç arkadaşlarıma örnek olmak. Mesleğini severek yapan birisi olarak dünya şampiyonasında elimden gelenin en iyisini yapacağım. Ülkemi ve şehrimi en güzel şekilde temsil edeceğim. Çıktığım bu yolda bana güvenen, inanan ve destek olan herkese de şükranlarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

05 May 2022 - 17:30 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel



Kurbanlık: toklu ve kısır koyun bulunur.

Kurbanlık: toklu ve kısır koyun bulunur. Kurbanlıklarımız yaylada beslenmiştir. Akpınar Köyü Ömer Kaya 0543 312 44 84

Kurbanlık

Kurbanlık: toklu ve kısır koyun bulunur. Kurbanlıklarımız yaylada beslenmiştir. Akpınar Köyü Ömer Kaya 0543 312 44 84

Satılık tarla

Pınarbaşı 327 ada 29 parsel 886 M2 lik hisseli tarlam satılıktir.

MUKREMİN ÖZTÜRK

SATLIK TARLA

ELBİSTAN TAŞBURUN 3304 ADA 85 NOLU PARSEL 48774,90 m2 LİK TARLADA 2090 m2 LİK HİSSEM SATLIKTIR. FİYAT İÇİN ARAYINIZ. PAZARLIK PAYI VARDIR

MÜKREMİ̇N ÖZTÜRK

TEMİZLİK VE YEMEK

İSTASYONUMUZDA TEMİZLİK VE YEMEK İŞLERİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE BAYAN ELEMAN ARANMAKTADIR.

ELBİ̇STAN ENSAR PETROL

Eğitim Fakültesi Mezunu/ Okul Öncesi Öğretmeni

Elbistan Bahçelievler mahallesinde bulunan yeni hayat rehabilitasyon merkezine; eğitim fakültesi mezunu veya formasyon almış fen edebiyat fakültesi me...

0 ÖZEL YENİ HAYAT ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ

KİRALIK 2+1 3+1 Ev Arıyorum

2+1 veya 3+1 doğalgazli ev ariyorum

MHMUT AYDİN

AKARYAKIT SATIŞ ELEMANI

İSTASYONUMUZDA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE AKARYAKIT SATIŞ ELEMANI ARANMAKTADIR

ENSAR PETROL

Oyun ablası

7 yaşındaki kızım için oyun ablası arıyoruz.Günluk 4-5 saat ilgilenecek,oyun oynayacak,ödev yaptıracak,18-30 yaş arası bayan arıyorum.

0(506) 903 57 70 ÖZGÜL BÖKE

Esentepe Mah 3+1 sobalı kiralık daire

1.Katta 3+1 sobalı dairedir. 2 balkon 1 kileri mevcut. Çelik kapı, taban parke döşeli, camlarında demir korkuluk bulunmaktadır. Binada yalıtım vardır....

ATİLA