Belediyede bayramlaşma heyecanı yaşandı

Ramazan Bayramı nedeniyle Elbistan Belediyesi'nde bayramlaşma programı düzenlendi. Bayramın ikinci günü düzenlenen bayramlaşma programına çok sayıda vatandaş katıldı.

+1
Haber albümü için resme tıklayın

2 yıl aradan sonra ilk kez yasaksız bir şekilde kutlanan Ramazan Bayramı’nın ikinci gününde Elbistan Belediye Başkanlığı makamında düzenlenen bayramlaşma programına AK Parti Elbistan İlçe Başkanı Ahmet Tıraş, belediye meclis üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Vatandaşlarla bayramlaşan belediye başkanı Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz, bayramlardaki birlikteliğin önemine dikkat çekti.

Bayramların birlik ve beraberlik günleri olduğuna değinen Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz, tüm Elbistanlıların Ramazan Bayramı’nı tebrik etti.  Ramazan Bayramı’nın huzur, sağlık ve bereket getirmesini dileyen Başkan Gürbüz, “ Ramazan Ayı’nı sağlıcakla hep beraber idrak ettik. Cenab-ı Hak bizleri bayrama eriştirdi. Ramazan Bayramı’nın birliğe, beraberliğe, kardeşliğe vesile olmasını temenni ediyorum. Tüm Elbistan halkımızın, İslam aleminin mübarek Ramazan Bayramı'nı kutluyor, sağlık ve mutluluklar diliyorum” dedi.

05 May 2022 - 09:58 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel