Öztunç, Kahramanmaraş’taki anket sonuçlarını açıkladı

Partisinin Elbistan İlçe Teşkilatı’nda açıklamalarda bulunan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, son seçim anketlerinin sonuçlarını paylaştı.

+3
Haber albümü için resme tıklayın

Partisinin Elbistan İlçe Teşkilatı’nda açıklamalarda bulunan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, son seçim anketlerinin sonuçlarını paylaştı.

AK Parti ve MHP’nin Kahramanmaraş’ta ciddi oy kaybı yaşadığını dile getiren Öztunç, CHP’nin yüzde 17-18, İYİ Parti’nin ise yüzde 15-16 oranına ulaştığını söyledi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elbistan İlçe Teşkilatı’nda; Ramazan Bayramı dolayısıyla bayramlaşma programı düzenlendi.

Bayramlaşma törenine, CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç’un yanı sıra Gelecek Partisi İlçe Başkanı Kürşat Yüksel, Saadet Partisi Elbistan İlçe Başkanı Sami Polat, Elbistan Bakkal ve Esnaflar Odası Başkanı Kemal Şahin, Elbistan Şoförler Odası Başkanı Cemil Şahin ve partililer katıldı.

Yoğun bir katılımla gerçekleştirilen programın açılış konuşmasını CHP Elbistan İlçe Başkanı Tayfun Barış Arslan yaptı.

Başkan Arslan, tüm Elbistan halkı ve partililerin bayramı tebrik ederek, “Katılımlarından dolayı başta Genel Başkan Yardımcımız Sayın Ali Öztunç olmak üzere herkese teşekkür ediyor, sağlıklı, mutlu, huzurlu nice bayramlar diliyorum” dedi.

Daha sonra katılımcılara hitaben konuşan CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, AK Parti’ye yüklendi.

AK Parti’nin oy oranının düşmesiyle birlikte siyasetin dilini de çirkinleştirdiğine vurgu yapan Öztunç, “AK Parti Milletvekilleri bizim milletvekillerimiz için çok ağır laf ettiler. Biz ise kem söz etmiyoruz. AK Parti eridikçe eriyor. MHP zaten eridi. AK Parti düştükçe hırçınlaşıyor; saldırganlaşıyor. Geziyle ilgili verdiği karar da bunun göstergesi Ama o sertleştirdikçe biz korkmayacağız. Korkmuyoruz çünkü haklıyız haklı olduğumuzu biliyoruz” ifadelerini kullandı.

CHP’nin; Kahramanmaraş’ta yükselişini sürdürdüğünü söyleyen Öztunç, “Maraş’ta partimiz büyüyor. Bütün anketlerde oylarımız artıyor. Kahramanmaraş’ta AK Parti’nin oyu önce yüzde 68’di. Şimdi yüzde 40’lara düştü. Biz, Kahramanmaraş’ta ikinci partiyiz. İyi durumdayız. Yüzde 17-18’lerdeyiz. İYİ Parti, 15-16’larda. MHP bitmiş durumda. İnşallah daha iyi noktaya geleceğiz. Elbistan’da daha çok çalışacağız. Bu yılın onuncu ayında seçim olacağını düşünüyorum. Daha yüksek oy alacağız. Tüm hemşerilerimin ve partililerimizin bayramlarını tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

Öztunç, partililerle hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra il merkezindeki programları için Elbistan’dan ayrıldı.

03 May 2022 - 21:41 Kahramanmaraş/ Elbistan- GüncelKurbanlık: toklu ve kısır koyun bulunur.

Kurbanlık: toklu ve kısır koyun bulunur. Kurbanlıklarımız yaylada beslenmiştir. Akpınar Köyü Ömer Kaya 0543 312 44 84

Kurbanlık

Kurbanlık: toklu ve kısır koyun bulunur. Kurbanlıklarımız yaylada beslenmiştir. Akpınar Köyü Ömer Kaya 0543 312 44 84

Satılık tarla

Pınarbaşı 327 ada 29 parsel 886 M2 lik hisseli tarlam satılıktir.

MUKREMİN ÖZTÜRK

SATLIK TARLA

ELBİSTAN TAŞBURUN 3304 ADA 85 NOLU PARSEL 48774,90 m2 LİK TARLADA 2090 m2 LİK HİSSEM SATLIKTIR. FİYAT İÇİN ARAYINIZ. PAZARLIK PAYI VARDIR

MÜKREMİ̇N ÖZTÜRK

TEMİZLİK VE YEMEK

İSTASYONUMUZDA TEMİZLİK VE YEMEK İŞLERİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE BAYAN ELEMAN ARANMAKTADIR.

ELBİ̇STAN ENSAR PETROL

Eğitim Fakültesi Mezunu/ Okul Öncesi Öğretmeni

Elbistan Bahçelievler mahallesinde bulunan yeni hayat rehabilitasyon merkezine; eğitim fakültesi mezunu veya formasyon almış fen edebiyat fakültesi me...

0 ÖZEL YENİ HAYAT ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ

KİRALIK 2+1 3+1 Ev Arıyorum

2+1 veya 3+1 doğalgazli ev ariyorum

MHMUT AYDİN

AKARYAKIT SATIŞ ELEMANI

İSTASYONUMUZDA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE AKARYAKIT SATIŞ ELEMANI ARANMAKTADIR

ENSAR PETROL

Oyun ablası

7 yaşındaki kızım için oyun ablası arıyoruz.Günluk 4-5 saat ilgilenecek,oyun oynayacak,ödev yaptıracak,18-30 yaş arası bayan arıyorum.

0(506) 903 57 70 ÖZGÜL BÖKE

Esentepe Mah 3+1 sobalı kiralık daire

1.Katta 3+1 sobalı dairedir. 2 balkon 1 kileri mevcut. Çelik kapı, taban parke döşeli, camlarında demir korkuluk bulunmaktadır. Binada yalıtım vardır....

ATİLA