Milli Yol Partisi’nde bayramlaşma programı düzenlendi

Milli Yol Partisi (MYP) Elbistan İlçe Teşkilatı’nda Ramazan Bayramı dolayısıyla bayramlaşma programı düzenlendi.

Büyütmek için resme tıklayın

Milli Yol Partisi (MYP) Elbistan İlçe Teşkilatı’nda Ramazan Bayramı dolayısıyla bayramlaşma programı düzenlendi.

Parti binasındaki bayramlaşmaya Milli Yol Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ali Alagöz, Elbistan İlçe Başkanı Ali Özgen ve partililer katıldı.

Partilileri ile bayramlaşan MYP Elbistan İlçe Başkanı Ali Özgen, bayramların birlik ve beraberliğin sembolü olduğunu söyledi.

Özgen, “Tüm Türk- İslam alemine ve Elbistanlı hemşerilerimize güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir bayram diliyoruz” dedi.

Milli Yol Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ali Alagöz ise, Ramazan Bayramı’nın; ülkemizin her bir ferdinin mutlu, huzurlu, geleceğinden endişe duymadığı günlere vesile olması temennisinde bulundu.

 Milli Yol Partisi’nin, insanı merkeze alan bir anlayışla siyaset arenasında yerini aldığını ve her geçen gün büyüdüğünü vurgulayan Alagöz, “ Şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun açtığı bu yolda kararlı adımlarla ilerleyen bir hareket var. Biz, herkese insan onuruna yakışır bir yönetim ve gelecek vaat ediyoruz. Milli Yol, bu ülkenin her alanda bağımsızlığının, kararlılığının ve dik duruşunun yoludur. Milli Yol; geleceğe umutla bakan, her bir ferdinin mutlu ve refah içinde yaşadığı bir ülke hayali kuranların adresidir.

Bugün de partili arkadaşlarımızla bu inancı ve azmi bir kez daha sergiledik. İnşallah, Milli Yol’la birlikte ülkemizde bayramlar bayram olacak. Tüm hemşerilerimizin ve Türk-İslam aleminin Ramazan Bayramı kutlu olsun” ifadelerini kullandı.

03 May 2022 - 20:35 Kahramanmaraş/ Elbistan- GüncelSatılık tarla

Pınarbaşı 327 ada 29 parsel 886 M2 lik hisseli tarlam satılıktir.

MUKREMİN ÖZTÜRK

SATLIK TARLA

ELBİSTAN TAŞBURUN 3304 ADA 85 NOLU PARSEL 48774,90 m2 LİK TARLADA 2090 m2 LİK HİSSEM SATLIKTIR. FİYAT İÇİN ARAYINIZ. PAZARLIK PAYI VARDIR

MÜKREMİ̇N ÖZTÜRK

TEMİZLİK VE YEMEK

İSTASYONUMUZDA TEMİZLİK VE YEMEK İŞLERİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE BAYAN ELEMAN ARANMAKTADIR.

ELBİ̇STAN ENSAR PETROL

Eğitim Fakültesi Mezunu/ Okul Öncesi Öğretmeni

Elbistan Bahçelievler mahallesinde bulunan yeni hayat rehabilitasyon merkezine; eğitim fakültesi mezunu veya formasyon almış fen edebiyat fakültesi me...

0 ÖZEL YENİ HAYAT ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ

KİRALIK 2+1 3+1 Ev Arıyorum

2+1 veya 3+1 doğalgazli ev ariyorum

MHMUT AYDİN

SATILIK BAĞ - BAHÇE

SATILIK BAĞ - BAHÇEEkinözü Orta İçme üzerinde 407 parsel 795 ada 2809 metreve 408 parsel 795 ada 1957m2' lik bahçem satılıktır.

0552 450 56 91

AKARYAKIT SATIŞ ELEMANI

İSTASYONUMUZDA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE AKARYAKIT SATIŞ ELEMANI ARANMAKTADIR

ENSAR PETROL

Oyun ablası

7 yaşındaki kızım için oyun ablası arıyoruz.Günluk 4-5 saat ilgilenecek,oyun oynayacak,ödev yaptıracak,18-30 yaş arası bayan arıyorum.

0(506) 903 57 70 ÖZGÜL BÖKE

Esentepe Mah 3+1 sobalı kiralık daire

1.Katta 3+1 sobalı dairedir. 2 balkon 1 kileri mevcut. Çelik kapı, taban parke döşeli, camlarında demir korkuluk bulunmaktadır. Binada yalıtım vardır....

ATİLA

BAY - BAYAN ELEMAN ARANIYOR

Pınarbaşı mesire alanda çalışacak çalışma arkadaşları arıyoruz.bay- bayan garson gözleme ve börek yapacak bayan elemanlar alınacaktır.

0532 654 10 08