Başkan Gürbüz: “Elbistan, karnaval havasına büründü”

Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz, üç ana caddede birden başlayan Alışveriş Bayramı’yla ilgili, “Elbistan, karnaval havasına büründü” değerlendirmesini yaptı.

+6
Haber albümü için resme tıklayın

Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz, üç ana caddede birden başlayan Alışveriş Bayramı’yla ilgili, “Elbistan, karnaval havasına büründü” değerlendirmesini yaptı.

Elbistan Belediyesi’nin ‘ Esnafımın Yanındayım’ kampanyası çerçevesinde hayata geçirdiği ‘Alışveriş Bayramı’, Hulusi Efendi, Dulkadiroğlu ve Ahmet Karacabey Caddelerinde başladı. Birçok esnaf, alışveriş bayramının ilk gününde binlerce ürünü, yüzde 80’lere varan indirimler yaparak açık havaya taşıdı. Sabah saatlerinde başlayan coşku, akşama kadar devam etti. Caddelerdeki esnaflar ve vatandaşlar, akşam da Elbistan Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) tarafından verilen iftar yemeğinde buluştu. Bayram, iftardan sonra da çeşitli etkinliklerle geç saatlere kadar sürdü.

Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz, Alışveriş Bayramı’nın düzenlendiği caddelerde vatandaşlarla ve esnaflarla bir araya geldi. Caddeleri dolaşan Başkan Gürbüz, yaptığı değerlendirmede, “Elbistan, bayramı Cuma gününden yaşamaya başladı” dedi.

Alışveriş Bayramı için Elbistan’a ilçe dışından da çok sayıda vatandaş geldiğini belirten Başkan Gürbüz, “Büyük bir coşku var. Elbistan, şuanda dışarıda. Her yerde etkinlikler var. Şehrimize ilçe dışından da çok sayıda vatandaşımız geldi. Sokaklar dolu. Her yerde alışveriş etkinlikleri var. Birçok vatandaşımızın güler yüzü ile karşılaştım. Esnafımız da mutlu. Büyük indirimler yapılıyor. Alışverişlerini ekonomik şartlarda yapan tüm hemşerilerimize, herkesi Elbistan’a davet ediyorum” şeklinde konuştu.

Başkan Gürbüz, sözlerini, “Şehrin imkanlarını kullandığımızda ve aktif hale getirdiğimizde sokakların tamamı artık esnafımıza terk edildi. Alışveriş alanı haline geldi. Yürekten kutluyorum. Gerçekten vatandaşlarımızın bu çağrıya olumlu yanıt verip alışveriş yapmaları, esnafımızın da yine aynı şekilde ciddi indirimler yaparak destek olmaları bizim için son derece ve sevindirici. Sahada vatandaşlarımız ve esnafımızla beraber iftar ettik.İftardan sonra vatandaşlarımız aynı ilgi ile sokakları dolduruyor. Elbistan, karnaval havasına büründü. Alışverişi bayramı, alışveriş festivaline dönüştü. Bundan sonraki süreçteki çalışmaları daha ileri noktalara taşımayı planlıyoruz. Bu çalışmaya emek veren, katkı sunan herkese teşekkür ediyorum. Bu projenin amacına ulaştığını düşünüyorum” cümleleri ile tamamladı.

30 Nis 2022 - 11:17 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncelİçmelerde satılık pansiyon

383metre kare arsa içerisinde 7 oda, bir büro ve bir kileri mevcut. Odalarında toplam 20 yatak ,buzdolabı Ve tv mevcuttur.Çatımız 100 bin masrafla yen...

MEHMET ALİ

akaryakıt satış elemanı (pompacı)

istasyonumuzda çalıştırılmak üzere akaryakıt satış elemanı aranmaktadır. başvuru şahsen alınacaktır.

ELBİSTAN ENSAR PETROL

ETİ PLASİYER ALIMI

YÜKSELEN PAZARLAMA BÜNYESİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE; ETİ SATIŞ PAZARLAMA ELEMANI ALINACAKTIR. TERCİHEN TECRÜBELİ ASKERLİĞİN TAMAMLAMIŞ. GÖRÜŞMELER YÜZYÜ...

0(344) 419 07 37 YÜKSELEN PAZARLAMA

İş arıyorum

İş arıyorum 30 yaşındayım daha önce muhasebe şantiye garsonluk işlerinde çalıştım sgk lı ve en az asgari ücretli olması şartı ile çalışırım

SEMİH

KİRALIK BÜRO

KİRALIK BÜROKral İş Merkezi Kat 2 2+1 doğalgazlı Büro Kiralıktır.+90 (541) 899 99 09

+90 (541) 899 99 09

NUSRET YILMAZ KÜLEKCİ

İş verenlerden SGK lı çalışabilecigim iş arıyorum NUSRET YILMAZ KÜLEKCİ

0553 301 46 07

Ufuk can batmaz

Pınarbaşı mesire alanında bulunan MİHMANDAR CAFE DE çalıştırılmak üzere BAY- BAYAN deneyimli Garson alınacaktır..

UFUK CAN BATMAZ

bayan kasiyer

akaryakıt istasyonumuzun market bölümünde çalışacak bayan kasiyer alınacaktır

TUNCAY YARBI

BAY - BAYAN ELEMAN ARANIYOR

Pınarbaşı mesire alanda çalışacak çalışma arkadaşları arıyoruz.bay- bayan garson gözleme ve börek yapacak bayan elemanlar alınacaktır.

0532 654 10 08

ERKEK ELEMAN ARANIYOR

Aranan Eleman Şartları; 1 ) Lise mezunu olması 2) 20 yaşını geçmemiş olması. 3) Ofis ortamında çalışabilecek 4) Elbistan da ikamet ediyor olması Not:...

0(344) 415 58 44 MEHMET ÜZÜM MALİ MÜŞAVİRLİK OFİSİ