Optisyenlik programı öğrencilerinden anlamlı hediye

Elbistan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu yönetimi, Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sami Özgül’ü makamında ziyaret etti.

Haber albümü için resme tıklayın

Üniversite Rektörü Prof. Dr. Sami Özgül, Elbistan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğr. Gör. Dr. Mustafa Kavgacı ve Optisyenlik Programı Öğretim Üyeleri ile öğrencilerini kabul etti.

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Adnan Küçükönder, Optisyenlik Bölümü Akademisyenleri, Doç. Dr. Adnan Özdemir ve Öğr. Gör. Ayşe Çolak’ın da eşlik ettiği ziyarette, MYO Müdürü Kavgacı tarafından Rektör Özgül’e bilgiler verildi.

Ziyaretin anısına Optisyenlik Programı öğrencileri tarafından laboratuarda hazırlanan çalışma gözlüğü öğrenciler tarafından Rektör Özgül’e takdim edildi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Özgül, “Öğrencilerimize bu nazik hediyelerinden dolayı teşekkür ediyorum. Ellerine, emeklerine sağlık. Hocalarımızı da özverili çalışmaları dolayısıyla tebrik ediyor, hem akademisyenlerimizin hem de öğrencilerimizin mübarek Ramazan Bayramlarını şimdiden tebrik ediyorum” dedi.

Kavgacı ve beraberindekiler daha sonra Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Adnan Küçükönder ve Prof. Dr. Nuri Kahveci’ye de öğrencilerin yaptıkları çalışma gözlüğünü takdim ettiler.

 

29 Nis 2022 - 16:09 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncelakaryakıt satış elemanı (pompacı)

istasyonumuzda çalıştırılmak üzere akaryakıt satış elemanı aranmaktadır. başvuru şahsen alınacaktır.

ELBİSTAN ENSAR PETROL

ETİ PLASİYER ALIMI

YÜKSELEN PAZARLAMA BÜNYESİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE; ETİ SATIŞ PAZARLAMA ELEMANI ALINACAKTIR. TERCİHEN TECRÜBELİ ASKERLİĞİN TAMAMLAMIŞ. GÖRÜŞMELER YÜZYÜ...

0(344) 419 07 37 YÜKSELEN PAZARLAMA

İş arıyorum

İş arıyorum 30 yaşındayım daha önce muhasebe şantiye garsonluk işlerinde çalıştım sgk lı ve en az asgari ücretli olması şartı ile çalışırım

SEMİH

KİRALIK BÜRO

KİRALIK BÜROKral İş Merkezi Kat 2 2+1 doğalgazlı Büro Kiralıktır.+90 (541) 899 99 09

+90 (541) 899 99 09

NUSRET YILMAZ KÜLEKCİ

İş verenlerden SGK lı çalışabilecigim iş arıyorum NUSRET YILMAZ KÜLEKCİ

0553 301 46 07

Ufuk can batmaz

Pınarbaşı mesire alanında bulunan MİHMANDAR CAFE DE çalıştırılmak üzere BAY- BAYAN deneyimli Garson alınacaktır..

UFUK CAN BATMAZ

bayan kasiyer

akaryakıt istasyonumuzun market bölümünde çalışacak bayan kasiyer alınacaktır

TUNCAY YARBI

ERKEK ELEMAN ARANIYOR

Aranan Eleman Şartları; 1 ) Lise mezunu olması 2) 20 yaşını geçmemiş olması. 3) Ofis ortamında çalışabilecek 4) Elbistan da ikamet ediyor olması Not:...

0(344) 415 58 44 MEHMET ÜZÜM MALİ MÜŞAVİRLİK OFİSİ

Çiçekte parselli müstakil tapu Arsa

çiçek köy içinde sakin bir ortamda müstakil "ev "ve Bahçe yapmaya uygun müstakil tapulu arsa

0(544) 315 44 61 AKDENİZ OTO LASTİK

ELEMAN ARANIYOR

MİLLET BAHÇESİ KARSISI ADAKULE YANINDA BULUNAN ESLİNE GÜZELLİK MERKEZİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR.DAHA ÖNCE GÜZELLİK VE KUAFÖR Hİ...

ESLİ̇NE GÜZELLİ̇K MERKEZİ̇