AK Gençlik’ten ‘İftara 5 Kala’ ikramı

AK Parti Elbistan Gençlik Kolları, Ramazan’ın ilk gününden beri vatandaşlara “İftara 5 Kala” ikramı yapıyor.

+1
Haber albümü için resme tıklayın

AK Parti Elbistan İlçe Gençlik Kolları tarafından hayata geçirilen ‘İftara 5 Kala’ sloganı ile Elbistan’da araçları ile iftara yetişmeye çalışan vatandaşlara iftarlık ikramında bulunuldu. İlçe Gençlik Kolları üyeleri, 'İftara 5 Kala' etkinliği çerçevesinde ilçenin çeşitli alanlarda, kavşaklarda, trafik ışıklarında araçlarıyla iftara yetişmeye çalışan vatandaşlara iftarlık su, hurma ve kek ikramında bulundu.

‘Bu şehrin her sokağında AK Gençliğin izi var’ diyen İlçe Gençlik Kolları Başkanı Özgür Küsmen, “İftara 5 Kala' etkinliği hakkında şunları kaydetti:

" Ramazan ayının bereketini mutluluğunu ve heyecanını iftara yetişmeye çalışan vatandaşlarımıza ikramlarda bulunarak paylaştık. Bu mübarek ayda teşkilat mensubu arkadaşlarım ile yaptığımız bu çalışmada bir kere daha paylaşmanın, tebessümün sıcaklığının ve hayır duasının ne kadar değerli olduğunun idrakine vardık. AK Parti ailesi olarak tam 20 yıldır halkın partisi olduğumuzu, her zaman ilk önceliğimizin millet olduğunu gördük ve gösterdik. Rabbim ömür verdikçe de bu duygularla yolumuzda ilerleyeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle mübarek Ramazan ayımızın hemşerilerimize, vatandaşlarımıza ve tüm İslam alemine hayırlar getirmesini Rabbimden niyaz ediyor, oruçla geçirdiğimiz günlerinin hayırla ve sağlıkla mutlu bir bayram sabahına erişmesini temenni ediyorum.”

28 Nis 2022 - 15:40 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel