Ceren Kreş 23 Nisan'ı büyük bir coşkuyla kutladı

Ceren Kreş tarafından hazırlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı programı, velilerden büyük ilgi aldı.

+2
Haber albümü için resme tıklayın

Çocukların hazırladığı gösteriler sahne alırken çeşitli yarışmalar ve eğlencelerin de düzenlendiği 23 Nisan programında açılış konuşmasını yapan kurum müdürü Hamdi Ceren şunları söyledi:

“Cumhuriyetimizin kurucusu, büyük önder Mustafa Kemal Atatürk'ün, yarınlarımızın güvencesi çocuklarımıza hediye ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutlamak için büyük bir coşku ve heyecanla toplandık.

Atatürk'ün çocuklarımız için söylediği bir söze değinmek istiyorum.

Atatürk, "Küçük hanımlar, küçük beyler! Sizler hepiniz geleceğin bir gülü, yıldızı ve ikbal ışığısınız. Memleketi asıl ışığa boğacak olan sizsiniz. Kendinizin ne kadar önemli, değerli olduğunuzu düşünerek ona göre çalışınız. Sizlerden çok şey bekliyoruz" demişti.

Bizde bu sözleri kendimize rehber edinerek bu güzel amaçlar doğrultusunda öğrencilerimize büyük bir önem ve hassasiyet ile yaklaşarak onları geleceğimizin ışığı, ikbali ve birer neferi yapmayı hedeflemekteyiz.

Öğretmenlerimiz günlerce uğraşarak öğrencilerimizle bu bayrama hazırlandılar. Hazırladıkları gösterileri birazdan sizlere sunacaklar. Tören için emek harcayan tüm öğretmenlerime ve çalışanlarıma teşekkür ederim. Ve siz değerli velilerimize bu süreçte bize destek olduğunuz için ayrıca teşekkür ederim. Işıl ışıl gözleri geleceğimiz olan tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutlarım.”

25 Nis 2022 - 16:54 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncel