İYİ Parti ailesi iftarda buluştu

İYİ Parti Elbistan İlçe Teşkilatı’nın düzenlediği iftar buluşması, yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

+5
Haber albümü için resme tıklayın

Özel bir tesiste gerçekleşen iftar buluşmasına İYİ Parti Genel Merkez GİK Üyesi Mehmet Arslan, Genel Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Furkan Kamalak, İYİ Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ahmet Çabukel, Nurhak Belediye Başkanı İlhami Bozan, CHP Elbistan İlçe Başkanı Tayfun Barış Arslan, Saadet Partisi Elbistan İlçe Başkanı Sami Polat, Milli Yol Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ali Alagöz, İlçe Başkanı Ali Özgen, Yeniden Refah Partisi Elbistan İlçe Başkanı Fehmi Yılmaz, ilçe başkanları, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, muhtarlar ve partililer katıldı.

Kur’an-ı Kerim tilavetinin ardından yapılan iftar sonrası kürsüye gelen ilk isim İYİ Parti Elbistan İlçe Başkanı Hüseyin Gül oldu.
Ramazan ayının manevi iklimini yaşamak istediklerini belirten Başkan Gül, katılımlarından dolayı salonu dolduran misafirlerine ve partililerine teşekkür etti.

Başkan Gül, programın düzenlenmesindeki katkı ve desteklerinden dolayı da İYİ Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Furkan Kamalak’a teşekkür etti.
Daha sonra mikrofona davet edilen İYİ Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ahmet Çabukel ise, salonun atmosferinin, partisinin iktidar yürüyüşünün ayak seslerinin işareti olduğuna vurgu yaptı.

İYİ Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Furkan Kamalak da, iyilerin kazanacağı bir sistemi inşa etmek üzere yola çıktıklarının altını çizerek, hükümeti eleştirdi.
Programın son konuşmasını İYİ Parti Genel Merkezi GİK Üyesi Mehmet Arslan yaptı.

Arslan, hükümetin tarım politikasının, Türkiye’yi kendine yeten durumdan ithalata bağımlı hale getirdiğini vurgulayarak, şöyle devam etti:

“Çiftçiye vermeleri gereken desteği yurt dışında Hans’ın ektiği ürünlere vererek onu kazandırdılar ve bizim Hasan’ı çiftçilikten vazgeçirdiler. Öyle bir hale geldik ki; ayçiçeği yağı geçti mi geçmedi mi bunun falına bakar hale getirdiler. Beka diyenler işte ülkeyi getirdiğiniz sonuç bu. Türkiye, kepeğin ekilemeyen bir şey olduğunu bilmeyen tarım bakanları gördü. Türkiye’de ekilebilir arazi olmadığı için Sudan’dan tarla kiraladık diyen bakan vardı. Git bak bakalım var mı yok mu? Bu ne kadar acı bir şey. Yetkiyi verin ben bu ülkeyi nasıl uçuracağım diyenlerle ülkenin nereye uçtuğunu gördük. Şeker fabrikaları satıldı kimsenin gıkı çıkmadı. Biz geldiğimiz zaman, Allah’ın izniyle programımız hazır. Hangi çiftçimiz hangi ürünü ekeceğini ekmeden bilecek. Fiyatını da bilecek. Her şey program dahilinde olacak. Ne ihtiyacımız varsa ona göre çiftçimiz üretecek. Ne kadar destek alacağını ekmeden bilecek. Hem tüketici ucuza alacak hem de çiftçi kazanacak. Ne zaman canları isterse o zaman yapsınlar işte o zaman iktidar olacağız ve bu sistemi kuracağız.”

İYİ Parti’nin ilk seçimden birinci parti olarak çıkacağını söyleyen Arslan, “Elektriğe, doğal gaza, mazota, benzine zam geldi. Niye; savaş var. Bizim 128 milyar dolarımız merkez bankasında durmuş olsaydı; Merkez Bankasının ihtiyat akçesi denilen; kefen parası olacak parasını seçimlerde harcadılar. Bunu harcamasalardı hepsinin fiyatı yarıya inecekti. Türkiye’nin bütçesini bir kişi harcıyor; denetleyen yok. İşte bizi idare eden cumhurbaşkanlığı sistemi değişmedikçe bu ülkenin tarımı değişir, ne emeklinin maaşı düzelir, ne işsizliğimiz azaltılır, ne adalet ne de hukukun üstünlüğü sağlanır ne de dünyada Türkiye’nin itibarı olur.
Öncelikle yapılması gereken bu sistemin değişmesi lazım. Güçlendirilmiş parlamenter sistemi uygulamaya geçirmemiz gerekir. Allah’ın izniyle anketler bunu gösteriyor. Yüzde 70 civarında bir destek var. İlk yapılacak seçimde birinci parti olacağız ve genel başkanımız Sayın Meral Akşener’i başbakan yapacağız. İnşallah Türkiye’nin üzerine güneş doğacak. 84 milyonu kardeşimiz olarak kucaklayıp biz de koyun koyuna beraber olacak. Türkiye’yi kalkınmış ve müreffeh bir ülke yapacağız” cümleleri ile konuşmasını tamamladı.

25 Nis 2022 - 08:47 Kahramanmaraş/ Elbistan- Güncelakaryakıt satış elemanı (pompacı)

istasyonumuzda çalıştırılmak üzere akaryakıt satış elemanı aranmaktadır. başvuru şahsen alınacaktır.

ELBİSTAN ENSAR PETROL

ETİ PLASİYER ALIMI

YÜKSELEN PAZARLAMA BÜNYESİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE; ETİ SATIŞ PAZARLAMA ELEMANI ALINACAKTIR. TERCİHEN TECRÜBELİ ASKERLİĞİN TAMAMLAMIŞ. GÖRÜŞMELER YÜZYÜ...

0(344) 419 07 37 YÜKSELEN PAZARLAMA

İş arıyorum

İş arıyorum 30 yaşındayım daha önce muhasebe şantiye garsonluk işlerinde çalıştım sgk lı ve en az asgari ücretli olması şartı ile çalışırım

SEMİH

KİRALIK BÜRO

KİRALIK BÜROKral İş Merkezi Kat 2 2+1 doğalgazlı Büro Kiralıktır.+90 (541) 899 99 09

+90 (541) 899 99 09

NUSRET YILMAZ KÜLEKCİ

İş verenlerden SGK lı çalışabilecigim iş arıyorum NUSRET YILMAZ KÜLEKCİ

0553 301 46 07

Ufuk can batmaz

Pınarbaşı mesire alanında bulunan MİHMANDAR CAFE DE çalıştırılmak üzere BAY- BAYAN deneyimli Garson alınacaktır..

UFUK CAN BATMAZ

bayan kasiyer

akaryakıt istasyonumuzun market bölümünde çalışacak bayan kasiyer alınacaktır

TUNCAY YARBI

ERKEK ELEMAN ARANIYOR

Aranan Eleman Şartları; 1 ) Lise mezunu olması 2) 20 yaşını geçmemiş olması. 3) Ofis ortamında çalışabilecek 4) Elbistan da ikamet ediyor olması Not:...

0(344) 415 58 44 MEHMET ÜZÜM MALİ MÜŞAVİRLİK OFİSİ

Çiçekte parselli müstakil tapu Arsa

çiçek köy içinde sakin bir ortamda müstakil "ev "ve Bahçe yapmaya uygun müstakil tapulu arsa

0(544) 315 44 61 AKDENİZ OTO LASTİK

ELEMAN ARANIYOR

MİLLET BAHÇESİ KARSISI ADAKULE YANINDA BULUNAN ESLİNE GÜZELLİK MERKEZİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR.DAHA ÖNCE GÜZELLİK VE KUAFÖR Hİ...

ESLİ̇NE GÜZELLİ̇K MERKEZİ̇