banner136
banner191
banner162

Tıraş; "Mehmet Gürbüz kardeşimle Elbistan yeniden şahlanacak"
banner167

Göreve geldiği ilk günden itibaren tüm kamu kurum ve kuruluşlar ile birlikte hizmetlere hız veren AK Parti Elbistan Belediye Başkan Vekili Ahmet Tıraş, "Genel Başkan Yardımcımız Mahir Ünal'ın destekleri ile Elbistanımız ihya olacaktır" dedi.

Başkan Vekili Tıraş "Elbistanımız en iyisine layık anlayışı ile Genel Başkan Yardımcımız Mahir Ünal'ın ve hükümetimizin büyük destekleri ile çıktığımız bu hizmet yolunda çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Belediye ekiplerimiz, Karaelbistan'da, Kalealtı'n da, İğde de, Izgın da ve daha bir çok mahallemizde kilit parke çalışmalarını sürdürüyor. Merkez mahallelerimizde ise doğal gaz sonrası bozulan yollarda yama çalışmaları ve sıcak karışım asfalt çalışmaları devam ediyor. Diğer yandan mahallelerimizde hem eksik olan hem de yenilenmesi gerek yeni yerler için hükümetimizin desteği ile 1150 adet yeni çöp konteynırı, 200 adet bank, 280 adet piknik masası ve 30 adet kamelya getirdik. Alembey ve Doğan Mahallemiz arasında yol genişletme çalışması sürüyor. Metruk binaların yıkımı devam ediyor" dedi.

1 Nisan’dan itibaren AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Gürbüz ile Elbistanın tekrar şahlanacağını belirten Başkan Vekili Tıraş, " 3 aylık kısa bir zamanda bu büyük hizmetleri ilçemize getirmeye başardık. 1 Nisan'dan itibaren önümüzde 5 yıl gibi hizmet dolu bir yıl var. Mehmet Gürbüz kardeşimin büyük projeleri, Genel Başkan Yardımcımız Mahir Ünal'ın destekleri ve hükümetimiz ile el ele vererek Elbistanımız yeniden şahlanacaktır" ifadelerine yer verdi.