banner136
banner191
banner162

Polat, STK ve meslek odası temsilcilerini ziyaret etti
banner167

Saadet Partisi Elbistan Belediye Başkan adayı Sami Polat, seçimlere 1 aydan kısa bir süre kala çalışmalarını sürdürüyor. Polat, bu çerçevede Elbistan Esnaflar ve Bakkallar Odası, Elbistan Terziler Odası, Elbistan Muhtarlar Derneği ve Büyük Tatlılar Derneği’ni ziyaret etti. Dernek ve meslek odası başkanlarına projelerini anlatan Polat, seçimlerde şahsına destek istedi.

Polat, ziyaretlerle ilgili olarak yaptığı değerlendirmede, “Saha çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Esnaf ve sivil toplum kuruluşlarımızın temsilcileri ile bir araya geliyoruz. Şehir yönetiminde ortak akıl ve fikir birliğini çok önemsiyoruz. Talip olduğumuz göreve seçilmemiz halinde ilçemizi daha ileri noktalara taşımak için de sivil toplum kuruluşları ve meslek odalarımızla işbirliği içinde olacağız. Şehirle ilgili olarak alacağımız kararlarda mutlaka onların da görüşlerine başvuracağız. Sivil toplum kuruluşları ne kadar güçlü ve etkin olursa şehrimizin de eli birçok konuda güçlü olur” dedi.

‘Elbistan için yola çıktı emin adımlarla yürüyoruz’ diyen Saadet Partisi Elbistan Belediye Başkan adayı Sami Polat, “Sivil toplum kuruluşlarımızı işin içine katarak, şehrin geleceğini düşünerek hareket edeceğiz. Tek amaç ve gayemiz şehrimize hizmet edebilmek ve katkıda bulunabilmek. Hep beraber 1 Nisan’dan itibaren Elbistanlı hemşerilerimiz bize vize verdiğinde el ele güzel hizmetlere imza atacağız” şeklinde konuştu.

Polat’ın ziyaret ettiği sivil toplum kuruluşlarının ve meslek odalarının temsilcileri de Polat’a seçim çalışmalarında başarılar diledi.