banner136
banner191
banner162

Polat: “Belediyeciliği, halkımızın saadeti için yapacağız”
banner167

Saadet Partisi Elbistan Belediye Başkan adayı Sami Polat, 31 Mart yerel seçimleri kapsamındaki çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor. Ev toplantıları düzenleyerek birebir seçim çalışması yapan Polat, esnaf ziyaretlerinde de partisinin Elbistan’la ilgili olarak hayata geçireceği üretime dayalı projelerini anlatıyor.

Elbistan’ın belediyecilik noktasında sadece halka hizmet edecek dürüst bir yönetim anlayışına ihtiyaç duyduğunu belirten başkan adayı Polat, bunu sağlayacak yegâne partinin de Saadet Partisi olduğuna dikkat çekti.

“Dürüst olmak gerekirse” sloganı ile yola çıktıklarını ve ‘cepsiz ceket’ giyen bir belediye başkanı olacağını kaydeden Saadet Partisi Elbistan Belediye Başkan adayı Sami Polat, "Milli görüşün temsilcileri olarak, belediyeciliği, yönettiğiniz insanların saadeti için yapacağız. Şehrimize saadeti getirmek için de attığımız her adımı; sevgi, kardeşlik, hoşgörü, adalet, refah ve saygınlık üzerinden temellendireceğiz. Elbistan’ın sorunları var mı var. Biz bu sorunları çözmek için dürüstçe ve cepsiz ceket giyerek yola çıktık. Halkımızdan da bu doğrultuda oy istiyoruz” dedi.

Elbistan’a nefes aldıracak projelerle geldiklerini ifade eden Polat, “Milli görüş, ahlakın ve liyakatin ön planda olduğu bir anlayıştır. Milli Görüş zihniyetini, genel ve yerel yönetimlerde temsil ettiği hizmet ahlakını ve anlayışını ifade etmek için bu seçimlerde cepsiz ceket giyiyoruz. Cepsiz ceketle yola çıkarak kendimiz değil, halkımız kazansın diye belediyecilik yapmaya talip olduk. Bu çerçevede de esnaf ve ev ziyaretleri gerçekleştiriyoruz. Üstesinden gelemeyeceğimiz sorun olmadığını anlatıyoruz. Halkımızın gösterdiği teveccüh de bizleri oldukça memnun ediyor. İnşallah, 1 Nisan’da Elbistan Belediyesi’nde milli görüş dönemini başlatacağız” ifadelerini kullandı.