banner136
banner191
banner162

Paksoy: “Şehir, sevdikçe güzelleşir”
banner167

Millet İttifakı Elbistan Belediye Başkan Adayı Abdullah Paksoy, Halk Oyunları Kulübü’nde halk oyunları hocaları ve öğrencilerle sohbet ederek çalışmalarını izledi. Burada bir değerlendirme yapan Paksoy, halk oyunları ve folklorun Elbistan kültüründe önemli bir yer tuttuğuna dikkat çekti.  Elbistan’da halk oyunları ve ilçenin geleneksel folklor yapısını mutlaka destekleyeceklerini kaydeden Paksoy, bu çabalarla birlikte kulüp çalışmalarının da kamuoyu ve halk tarafından daha bilinir hale getireceklerinin sözünü verdi.

Daha sonra Elbistan Hayvanları Koruma Derneği’nin Nurhak yolu üzerindeki hayvan barınağına geçen Millet İttifakı Elbistan Belediye Başkan Adayı Abdullah Paksoy, ilçede başıboş, aç, susuz hayvanları gönüllülük esasıyla besleyen, büyüten ve tüm ihtiyaçlarını gideren dernek üyelerine teşekkür etti. Paksoy, “Bir canlıyı sevmekle başlar her şey ve bir şehir sevdikçe güzelleşir. Elbistan’ımızı sizler için yaşanabilir kılmak 31 Mart’tan sonra bizim sorumluluğumuz olacak” dedi.

Paksoy, seçilmesi halinde sokak hayvanlarının yaşam ve bakım şartlarının iyileştirilmesi ve dernek üyeleri ile birlikte hayvan sevgisi üzere çalışacağı yönünde söz verdi.