banner136
banner191
banner162

Paksoy, meclis üyesi adayları ile sahada
banner167

Millet İttifakı Elbistan Belediye Başkan Adayı Abdullah Paksoy, saha çalışmalarını, belediye meclis üyeleri ile birlikte sürdürüyor. Bu çerçevede sanayi sitesi esnaflarını ziyaret eden Paksoy, Elbistan’la ilgili olarak hazırladığı projelerini anlattı. Esnaflarla görüş alışverişinde bulunan Paksoy, vatandaşlara ve esnaflara en büyük vaatlerinden birinin huzur olduğuna dikkat çekti.

Seçimlere 40 gün bir süre kaldığını kaydeden Millet İttifakı Elbistan Belediye Başkan Adayı Abdullah Paksoy, “Önümüzde 40 gün gibi bir süre kaldı. Belediye meclis üyesi adaylarımızı halkımızın takdirine sunduk. Elbistan’ı birlikte yöneteceğimiz vatandaşlarımız, esnaflarımız ve sivil toplum kuruluşlarımızla daha yakın diyalog kurma amacındayız. Bu çerçevede de sanayi sitesinde esnaflarımızı ziyaret ettik. İçinde alın teri, göz nuru bulunan kazançlarını helâliyle kazanmak uğruna çalışan Sanayi Esnaflarımızın daha rahat ortamlarda çalışmaları adına neler yapabiliriz onları konuştuk” dedi.

Esnafların sıcak ilgisiyle karşılaştıklarını dile getiren Paksoy, sanayi sitesinin sorunlarını e ettiklerini ve çözüm odaklı çalışma yaptıklarını belirterek, “Çalışmadan emek harcamadan gelinen nokta başarı sayılmaz. Zor şartlarda evlerine ekmek götüren sanayi esnafı hemşerimizi dinledik. Toplumun genel kabulü olan sıkıntılardan bahsettiler, bizler çözüm için geliyoruz, kimseyle kavgamız yok, Elbistan’a huzur vaat ediyoruz” ifadelerini kullandı.