banner136
banner191
banner162

Mazhar Alagöz, hizmete devam dedi
banner167

2000 yılından beri mahalle halkının desteği ve teveccühü ile Orhangazi Mahallesi için en iyisini yapmaya çalıştığını belirten Mazhar Alagöz, “Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da mazlumların sesi olacağız” dedi.

Orhangazi Mahallesi Muhtarı Mazhar Alagöz, yeniden adaylığı ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, şu ifadelere yer verdi:

“Halkımızın büyük desteği ve teveccühü ile 2000 yılından beri 4 dönemdir sürdürdüğüm muhtarlık görevine yeniden adayım. İnşallah halkımızın bugüne kadar şahsıma gösterdiği teveccühü, yeni dönem için de devam ettireceğini düşünüyorum. Allah’ın takdiriyle yeni dönemde de mahalleme hizmet etmek istiyorum. İçinde yeni sanayi sitesini de barındıran mahallemiz sürekli genişlemekte ve büyümektedir. Bu da yeni alt ve üst yapı yatırımları ihtiyacını beraberinde getirmektedir. Bunun yanı sıra sosyal donatı ihtiyaçlarını da mahalle halkımızın talep ve istekleri doğrultusunda sivil toplum kuruluşlarımızla da istişare ederek büyükşehir belediyesi, Elbistan Belediyesi ve kamu kurumlarımız nezdinde çözüme kavuşturmak için çaba göstereceğiz.”

Alagöz, “Mahallemizde, ilçemizin ticari ve ekonomik hayatına yön veren birçok sivil toplum kuruluşu var. Tamirciler ve Demirciler Odası, Sanayi Sitesi Kooperatifi, Marangozlar Odası, Şehirlerarası Otobüs Kooperatifi, traktörcüler ve galericiler sitesi, nakliyeciler kooperatifi, zahire pazarı ve mahrukatçıların temsilcileri ile koordine içerisinde olacağız. Bundan sonraki hizmetlerle ilgili olarak görüş alışverişimiz daha da artarak devam edecek. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da mazlumların sesi olacağız. Mahallemizin A’dan Z’ye tüm sorunlarının çözümü için görevimizi en iyi şekilde yerine getirmeye çalışacağız. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın başlattığı kentsel dönüşüm projesinin de mahallemizin uygun noktalarını kapsaması için gerekli girişimlerde bulunacağız” şeklinde konuştu.