banner136
banner191
banner162

Kaymakam Demir, BİLSEM’i ziyaret etti
banner167
 Elbistan Kaymakamı Özkan Demir, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kürşat Bayazıt ile birlikte Türkiye geneli 81 ilde hizmet veren 139 Bilim ve Sanat Merkezinin (BİLSEM) 107’ncisi olarak 16 derslikli AEL İlkokulu eski binasına açılan Elbistan Bilim ve Sanat Merkezi’ni ziyaret etti. Ziyarette Kaymakam Demir’e, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kürşat Bayazıt tarafından BİLSEM’in çalışmaları hakkında kapsamlı bilgi aktarıldı. Kaymakam Demir, öğrencilerin faaliyetlerini, sınıflarını, eğitim müfredatlarını detaylı olarak inceledi.

Eğitim ve öğretim faaliyetleri hususunda özel ilgi ve bilgi becerilerinin geliştirildiği bu tür eğitim öğretim kurumlarının içinde bulunmak destek olmanın en büyük ve en önemli görevlerden biri olduğunu ifade eden Elbistan Kaymakamı Özkan Demir, tüm öğrencilere başarılar diledi.

Kaymakam Demir, “Bilim ve Sanat Merkezleri, öğrencilerimizin potansiyellerini daha üst seviyelere çıkartmak için örgün eğitimin dışındaki zamanda geldikleri eğitim kurumları. İlçemizde de öğrencilerimizin yararlandığı BİLSEM’le ilgili her türlü desteği ve katkıyı sunmaya gayret ediyoruz” dedi.