banner136
banner191
banner162

İlçe Emniyet Müdürü Aşık, “Kariyer Günleri”nde öğrencilerle buluştu
banner167

Elbistan Final Okulları konferans salonunda düzenlenen seminerin açılış konuşmasını yapan Elbistan Final Okulları Kurucu Genel Müdürü Özkan Karakuş, davetlerine olumlu yanıt vererek “Kariyer Günleri” seminerine katılan Elbistan İlçe Emniyet Müdürü Hakan Aşık’a teşekkür etti.

Elbistan Final Okullarının geleneksel olarak sürdürdüğü “Kariyer Günleri” programına konuşmacı olarak katılan Elbistan İlçe Emniyet Müdürü Hakan Aşık, öğrencilerle bir arada olmanın heyecanını kendisinin de yaşadığını ifade ederek, gösterilen yoğun ilgi karşısında çok mutlu olduğunu söyledi.

Elbistan İlçe Emniyet Müdürü Hakan Aşık’ın konuşmacı olarak katıldığı program, öğrencilere polislik mesleği ile ilgili kısa bir tanıtım filminin sinevizyon gösterimi ile başladı.

Elbistan Emniyet Müdürlüğü’nde görevli polis memurları ile birlikte seminere katılan Aşık, Elbistan genelinde yaptıkları çalışmalar hakkında öğrencilere bilgiler verdi. Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği seminerde konuşan Aşık, öğrencilerin sorularını cevapladı.

Elbistan İlçe Emniyet Müdürü Hakan Aşık ile birlikte Final Okulları “Kariyer Günleri”ne katılan Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği’nde görevli  polisler de öğrencilere sinevizyon gösterimi eşliğinde polislik mesleği hakkında bilgi verdiler.

Seminerin ardından Elbistan Final Okulları Kurucu Genel Müdürü Özkan Karakuş, Elbistan İlçe Emniyet Müdürü Hakan Aşık’a teşekkür ederek, çiçek takdiminde bulundu.

Program, Elbistan İlçe Emniyet Müdürü Hakan Aşık’ın günün anısına öğrencilerle birlikte hatıra fotoğrafı çektirmesinin ardından sona erdi.