banner136
banner191
banner162

Cumhur İttifakı’nın Belediye Meclis Üyesi adayları belli oldu
banner167

Belediye Başkan adaylıkları ve Belediye Meclis Üyelikleri için başvuru evrakları, Elbistan Adliyesi’nde İlçe Seçim Kuruluna teslim edildi.

31 Mart 2019’da yapılacak yerel seçimlerde Elbistan Belediye Meclis Üyelikleri için Cumhur İttifakı’nda yer alan AK Parti ile Milliyetçi Hareket Partisi’nin belirlediği isimlerden oluşan liste Elbistan İlçe Seçim Kurulu’na teslim edildi. 31 kişilik listenin 19’u AK Partili isimlerden 12’si ise MHP’li isimlerden oluştu. Belediye Başkan Adaylığı ve Belediye Meclis Üyeliği asil, kontenjan ve yedek üyelerden oluşan liste, AK Parti Elbistan İlçe Başkanı Av. Hasan Sungur, MHP Elbistan İlçe Başkanı Ramazan Kılıç, Cumhur İttifakı Elbistan Belediye Başkan Adayı Mehmet Gürbüz ve partililer tarafından İlçe Seçim Kurulu’na verildi.

Cumhur İttifakı’nın Elbistan Belediye Meclis Üyeliği kontenjan listesinde ilk sırada inşaat mühendisi Ahmet Özalp, ikinci sırada esnaf Akif Pak ve üçüncü sırada ise veteriner hekim Nuri Kılıç yer aldı.

Cumhur İttifakı’nın Elbistan İlçe Seçim Kurulu’na teslim ettiği asil Belediye Meclis Üyeliği adayları listesinde şu isimler yer aldı: