banner136
banner191
banner162

Caddelere 400 adet çöp kutusu yerleştirildi
banner167

Meclis üyeliği görevinden Belediye Başkan Vekilliğine seçildiği andan itibaren Elbistan Belediyesi'nce ilçe genelinde hizmetler devem ediyor.

Konu hakkında Elbistan Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünden yapılan açıklamada, "Elbistan Belediye Başkan Vekilimiz Ahmet Tıraş'ın talimatı ile Temizlik İşleri Müdürlüğümüzce ilçe genelinde önceden yapılan tespitler sonrası 400 adet çöp kutusu yerleştirilmeye başlandı. Daha temiz ve yaşanabilir bir Elbistan şiarı ile çalışmalarını sürdüren Temizlik İşleri Müdürlüğümüz, hem merkez mahallelerimizde hem de kırsal mahallelerimizde bir çok ekip ile elle çöp toplama, konteynır bakım onarım ve çöp toplama çalışmalarına aralıksız devem ediyor. Özellikle Elbistan Belediyesi'nin AK Parti ile birleşmesi sonrası devlet yatırımları her geçen gün daha da artmaktadır.

Sayın Cumhurbaşkanımızın Elbistan'a özellikle hizmet noktasında ayrı bir yer ayırması ile daha büyük yatırım ve projelerimiz de önümüzdeki günlerde hayata geçmeye başlayacaktır” ifadelerine yer verildi.