banner136
banner191
banner162

Başkan Vekili Tıraş: “Hizmet furyamız sürüyor”
banner167
 Meclis Üyeliği görevinden Belediye Başkan Vekilliği görevine seçilen Ahmet Tıraş'ın talimatları ile hem merkez mahallelerde hem de kırsal mahallelerde yol ve kilit parke çalışmaları devam ediyor.

Elbistan Belediyesince Elbistan'a bağlı Büyükyapalak Mahallesi ve Akören Mahallesinde yol ve kilit parke çalışmaları devam ediyor.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal'ın destekleri ile aynı anda birçok mahallede çalışma yapıldığını belirten Başkan Vekili Ahmet Tıraş, "Yaklaşık 3 ay önce meclis üyeliğinden başkan vekilliği görevine seçildik. Bu 3 aylık zaman diliminde AK Parti Genel Başkan Yarımcımız Sayın Mahir Ünal'ın çok büyük destekleri ile adeta hizmet furyasına başladık. Şu an hem merkez mahallelerimizde hem de kırsal mahallelerimizde birçok ekibimiz ile yol, kaldırım, kilit parke ve temizlik çalışmalarımız sürekli devam ediyor. Bu günde ekiplerimiz Büyük Yapalak Mahallemiz ve Akören Mahallemizde yol ve kilit parke çalışmalarını sürdürüyor. Dün de merkez mahallemizde bir hayli bozuk olan caddemizi yeniden asfaltladık. Ayrıca merkez mahallemizde 3 ayrı noktada yama çalışmaları devem ediyor" ifadelerine yer verdi.