banner136
banner191
banner162

Avukat Sezer Ölker Hukuk Bürosu, törenle açıldı
banner167

Güneşli Mahallesi Elçi Sokak Kraloğlu İş Merkezi’nde hizmet verecek olan Avukat Sezer Ölker Hukuk Bürosu’nun açılışına, Kahramanmaraş Barosu Elbistan Temsilcisi Av. İnan Kesen, AK Parti Elbistan İlçe Başkanı Hasan Sungur, Milliyetçi Hareket Parti Elbistan İlçe Başkanı Ramazan Kılıç, Cumhur İttifakı Elbistan Belediye Başkan Adayı Mehmet Gürbüz, Büyük Birlik Partisi Elbistan Belediye Başkan Adayı İbrahim Alagöz, avukatlar ve çok sayıda davetli katıldı.

Kurdele kesimi sonrasında değerlendirme yapan Avukat Sezer Ölker, adaletin savunulması noktasında üzerine düşeni en iyi şekilde yapmaya gayret edeceğini söyledi.

İstanbul Kültür Üniversitesi’nden mezun olan Avukat Sezer Ölker, bu anlamlı günde kendini yalnız bırakmayan meslektaşlarına ve davetlilere teşekkür ederek, “Bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan tüm misafirlerimize teşekkür ederiz. Açtığımız hukuk büromuzda adaletin savunulması çerçevesinde elimizden geleni yapmaya çalışacağız. Adalet, bir ülke için vazgeçilmez en önemli unsurdur. Bu anlamda çalışmalarımızı sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

Cumhur İttifakı Elbistan Belediye Başkan Adayı Mehmet Gürbüz ise, Avukat Sezer Ölker’e yeni bürosunun hayırlı olmasını temennisinde bulunarak başarılar diledi.

Kahramanmaraş Barosu Elbistan Temsilcisi Av. İnan Kesen de, hukuk bürosu açılışını gerçekleştiren meslektaşı Sezer Ölker’i tebrik ederek, “Avukatlık mesleği, vatandaşların adalete erişimde en önemli vasıtasıdır. Avukat Sezer Ölker arkadaşımıza yeni bürosunun hayırlı olmasını temenni ediyor, başarılı meslek yaşamı diliyorum” dedi.